کد خبر: 147830 A

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان لرستان خبر داد:

شرکت توزیع برق استان لرستان با انجام اقدامات موثر در کاهش پیک بار و مدیریت مصرف برق، مقام دوم گروه B کشور را کسب نمود.

شرکت توزیع برق استان لرستان با انجام اقدامات موثر در کاهش پیک بار و مدیریت مصرف برق، مقام دوم گروه B کشور را کسب نمود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، به منظور کنترل و کاهش پیک بار‌، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع، کاهش خاموشی‌ها و افزایش رضایتمندی مشترکین، اقدامات موثری انجام شد که ضمن کنترل مصرف‌، کاهش رشد آن در لرستان را نیز در برداشته است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان در این خصوص گفت: فعالیت‌ها و اقدامات گسترده‌ای در این زمینه به عمل آمده که نتیجهٔ برنامه‌ریزی‌های هدفمند و پی‌گیری‌های مجدانه از جمله آگاه‌سازی مردم نسبت به کاهش مصرف خود در زمان اوج بار از طریق رسانه‌های ملی و محلی و مطبوعات است.

مهندس «سید محمد بحرینی» بیان داشت: فروش قابل توجهی لامپ کم‌مصرف در سطح شهر‌ها و روستاها‌، سامان‌دهی شبکه‌های توزیع برق‌، عقد قرارداد کاهش مصرف در تابستان با صنایع و کشاورزان و سازمان‌های اداری‌، جمع‌آوری سالانه بیش از ۱۵ هزار انشعاب غیر‌مجاز برق از دیگر اقدامات انجام شده این شرکت در لرستان است.

وی رفع اتصالات سست اصلاح شده به میزان ۱۰ هزار و ۳۷۸ مورد، تشویق مشترکین کم‌مصرف، جایگزینی لامپ‌های کم‌مصرف به جای لامپ‌های پر مصرف مشترکین عمومی و تجاری، انتقال تعمیرات و تعطیلات سالانه مشترکین سنگین به فصل تابستان را از اقدامات ارزشمندی برشمرد که این موفقیت را به دنبال داشته است.

مدیر عامل برق لرستان افزود: بحثآموزش و اطلاع‌رسانی همگانی همواره اولویت اول شرکت توزیع برق لرستان بوده که خوشبختانه تا کنون روند روبه رشدی را در این زمینه شاهد بوده‌ایم.

بحرینی تصریح کرد: عقد قرارداد مدیریت مصرف با سازمان آموزش و پرورش استان و تعمیم وتوسعه این قرارداد در سطح مدارس استان، نقطه عطفی است که شرکت را به اهدافش نزدیک‌تر کرده است.

مدیر عامل برق لرستان اظهار داشت: تعدیل ۱۳ هزار و ۹۵۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر و تست لوازم اندازه‌گیری ۹ هزار و ۶۵۰ انشعاب دیماندی و ۱۴۰ هزار انشعاب غیر‌دیماندی و هم‌چنین تست کلیه لوازم اندازه‌گیری بالای یک مگاوات و بررسی فنی این‌گونه مشترکین و کاهش پیک بار از ۵۱۵ مگاوات تعیین شده به ۵۱۱ مگاوات از دیگر اقداماتی بوده که در این حوزه انجام شده است.

وی افزود: با توجه به این موراد، شرکت توزیع برق استان لرستان موفق شده در سطح کشور و در گروه B شرکت‌های توزیع، مقام دوم را کسب نماید که جا دارد در این زمینه به همکارانم تبریک عرض کنم.

آموزش و پرورش استان برق تعطیلات رسانه رشد روشنایی لامپ کم مصرف مدیر عامل شرکت مطبوعات کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر