کد خبر: 149974 A

با حضور استاندار لرستان؛

پیکر مطهر شهید ˈنوربخش دهقانیˈ رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر در سیستان و بلوچستان، با حضور استاندار لرستان و مردم مومن و شهیدپرور خرم آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

کر مطهر شهید ˈنوربخش دهقانیˈ رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان، با حضور استاندار لرستان و مردم مومن و شهیدپرور خرم آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، پیکر شهید نوربخش دهقانی که به تازگی در جریان مبارزه با اشرار مسلح و قاچاقچیان در منطقه ایرانشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد، امروز با حضور گسترده مردم و مسوولان در زادگاه این شهید والامقام تشییع و در گلزار شهدای شهر خرم آباد به خاک سپرده شد.

این مراسم با حضور مهندس بازوند استاندار، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، استاندار لرستان، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی و جمع کثیری از مسئولان همراه با اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در خرم آباد برگزار شد.

این مراسم از محل مسجد توسلی خرم آباد آغاز و پیکر پاک شهید دهقانی به سمت گلزار شهدای شهر تشییع و به خاک سپرده شد.

استان سیستان و بلوچستان امام جمعه پلیس مبارزه با مواد مخدر حضور گسترده مردم خاک خانواده سیستان و بلوچستان مسجد نماینده ولی فقیه نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر