کد خبر: 149975 A

از هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور؛

از هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، عصر روز شنبه ۱۰ اسفندماه تیم گهر دورود میزبان تیم الوند همدان بود که در پایان مغلوب مهمانش شد.

از هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، عصر روز شنبه ۱۰ اسفندماه تیم گهر دورود میزبان تیم الوند همدان بود که در پایان مغلوب مهمانش شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، این دیدار از ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه با حضور نزدیک به ۷۰۰ تماشاگر در ورزشگاه جهان‌پهلوان تختی شهر دورود آغاز شد و در پایان تیم الوند همدان توانست با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل گهر به پیروزی دست یابد.

ابتدا این الوندی‌ها بودند که در دقایق ۱۸ و ۱۹ توسط میلاد احمدی و مرتضی عزیز‌محمدی به دو گل متوالی دست یابند. در مقابل تیم گهر نیز با تغییر روند بازی توانست با دو گل محمد جعفری و یزدان عباسیان در دقایق ۳۲ و ۸۰ بازی را به تساوی بکشاند.

اما این نتیجه تساوی تنها ۲ دقیقه دوام آورد و مجتبی انصافی بازیکن الوند همدان توانست در دقیقه ۸۲ با ضربه سر نتیجه را به سود تیم خود کند.

با احتساب این شکست تیم گهر و با توجه به پیروزی تیم فولاد یزد مقابل نفت آبادان که منجر به ۲۴ امتیازی شدن این تیم شد، می‌توان سقوط تیم گهر به لیگ دو را در ۴ هفته مانده به پایان مسابقات قطعی دانست.

دو تیم در بازی رفت خود که به میزبانی نماینده همدان برگزار شد امتیاز‌ها را تقسیم کرده و به تساوی یک بر یک رسیده بودند.

گهر دورود: احمد عرب‌– مجیدی خمیسی‌– حمید نعمتی‌– آرش قلی‌زاد‌– مهران جعفری‌– حسین احمدلو‌– سهیل فیاض‌(معین نظام‌السلامی) ‌– رسول رضایی‌(حامد بصیری) ‌– محمد جعفری‌(رضا احمدوند) ‌– وحید همراز‌– یزدان عباسیان.

بازی جهان رقابت های لیگ عزیز محمدی فوتبال فولاد نفت آبادان یزد همدان گهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر