کد خبر: 149976 A

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان:

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان گفت: بررسی بسیاری از موانع توسعه در استان لرستان در حال انجام است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان گفت: بررسی بسیاری از موانع توسعه در استان لرستان در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، علی‌هادی چگنی در جلسه‌ بررسی موانع و راهکای لرستان که در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: ‌ با تلاش‌های صورت گرفته از سوی استاندار لرستان به منظور سامان‌دهی هر چه بهتر پروازهای فرودگاه خرم‌آباد جلسه‌های با مدیر شرکت هواپیمای تابان برگزار شده است.

وی افزود: در این جلسه‌ها تصمیم بر این شده که دو فقره تسهیلات به این شرکت برای خریداری دو هواپیمای اختصاصی برای لرستان پرداخت شود که با پرداخت این تسهیلات مقرر شده، شرکت هواپیمای تابان دو هواپیمای اختصاصی برای لرستان تهیه کند.

چگنی یاد‌آور شد: تاکنون یکی از این تسهیلات پرداخت شده و یکی دیگر که مربوط به بانک صادرات است، به علت مشکل وثیقه‌ای این شرکت تاکنون پرداخت نشده‌ است.

این مسئول در ادامه به منطقه ویژه شهرستان ازنا اشاره کرد و گفت: کار احداثاین منطقه ویژه اقتصادی از ۱۰ سال پیش در لرستان آغاز شده که با وجود چندین بار افتتاحیه اما متاسفانه در عمل کاری در این منطقه انجام نشده است.

چگنی خاطرنشان کرد: این منطقه ویژه اقتصادی به یک سری وسایل و تجهیزات مانند جرثیقل، خودرو و… برای انجام کار نیاز دارد که این وسایل تهیه و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان تصریح کرد: بررسی بسیاری از موانع توسعه در استان لرستان در حال انجام است.

وی اذعان کرد: دولت یازدهم نمی‌خواهد اقتصاد مقاومتی را شبه دولتی بنا کند و به دنبال اقتصاد مقاومتی با مشارکت بخش خصوصی و مردم است.

چگنی در پایان اظهار کرد: اگر کارهایی مانند احداثراه‌آهن، آزادراه‌ها و توسعه فرودگاه در استان لرستان انجام می‌شود، حاصل کار همه قوه‌ها است و نباید فقط به قوه مجریه بسنده کنیم.

اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی خودرو دولت فرودگاه توسعه استان لرستان استاندار موانع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر