کد خبر: 154466 A

سرپرست میراثفرهنگی لرستان: ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان لرستان از ۲۵ اسفند آغاز به کار کردلرستان شایستگی بهتر بودن را دارد لذا باید تمامی دست‌اندرکاران در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران نمایند.

سرپرست میراثفرهنگی لرستان گفت: ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان لرستان از ۲۵ اسفند آغاز به کار کردلرستان شایستگی بهتر بودن را دارد لذا باید تمامی دست‌اندرکاران در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران نمایند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، طی مانوری مشترک، اعضای ستاد خدمات سفرهای نوروزی در پارک شریعتی خرم‌آباد گرد هم آمدند و جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مسافران نوروزی، به هم‌فکری پرداختند.

در این مانور، کیان‌پور معاون عمرانی استاندار، مهرابی شهردار خرم آباد و امانی سرپرست اداره کل میراثفرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان در مورد اقدامات انجام شده گزارش‌هایی ارائه دادند.

سرپرست میراثفرهنگی لرستان در این رابطه گفت: دبیرخانه ستاد خدمات سفر با برگزاری بیش از ۱۵ جلسه ظرف یک ماه اخیر بستر مناسبی را جهت پذیرایی و ارائه خدمات بهینه که بیش از هر چیز مهربانی و مهمان‌نوازی مردم لرستان را به تصویر بکشد فراهم نموده‌ایم.

«محمدرضا امانی» افزود: لرستان شایستگی بهتر بودن را دارد لذا باید تمامی دست‌اندرکاران در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران نوروزی نمایند.

سفرهای نوروزی صنایع دستی و گردشگری مسافران مسافران نوروزی معاون ستاد لرستان میراثفرهنگی خدمات هماهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر