کد خبر: 154468 A

مسابقات فوتبال منطقه ۴ امید‌های ایران با شرکت ۶ تیم به مدت ۵ روز در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد و با صعود تیم‌های صبای تهران و پاسارگاد خرم‌آباد به پایان رسید.

مسابقات فوتبال منطقه ۴ امید‌های ایران با شرکت ۶ تیم به مدت ۵ روز در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد و با صعود تیم‌های صبای تهران و پاسارگاد خرم‌آباد به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در روز پایانی این رقابت‌ها و در بازی اول که از حساسیت بالایی برخوردار بود، تیم صبای تهران توانست با تک گل «محمد ‌نژاد‌حسینی» مهاجم گل‌زن و آقای گل مسابقات یک بر صفر بر استقلال اهواز غلبه کند و با ۱۰ امتیاز به عنوان تیم اول به لیگ دسته دوم امیدهای ایران صعود نماید.

در بازی دوم نیز تیم طاق‌گستران خرم‌آباد با ارئه بازی هجومی توانست با نتیجه ۴ بر ۲ تیم مدعی هلال‌احمر ایلام را شکست دهد تا با این نتیجه، در صعود پاسارگاد دیگر تیم همشهری‌اش نقش مهمی را ایفا کند.

در این دیدار طاق‌گستران با درخشش سیدمحمد موسوی، محسن سرخه‌نژاد، سامان حسینی و فرزاد نیازی تیم ایلامی را از صعود به لیگ دسته دوم محروم کرد.

در بازی پایانی، تیم پاسارگاد خرم‌آباد توانست ۳ بر صفر بر استقلال کرج غلبه کند تا با ۸ امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به هلال‌احمر ایلام به لیگ دسته دوم صعود کند.

سرپرستی این مسابقات بر عهده حیدریان ناظر فدراسیون و ناظری داوری نیز عبدالله باعزم افتخار داوری لرستان و ناظر بین‌المللی فوتبال لرستان بود.

در برگزاری مطلوب این رقابت‌ها، همایون بهاروند، سعید رستمی، ولی خسروی، مجید یاراحمدی، شمس‌الله خنجری و اردلان کاویانی متحمل زحمات زیادی شدند.

اسامی تیم صبای تهران: محمد فرامرزی، محمد بوربور، اشکان معروفی، میلاد وظیفه‌شناس، محمد‌رضا موسوی، حجت نویدی، سعید بازیان، محمد ‌نژاد‌حسینی، حامد خداشاهی، امین دانش‌فر، دانیال فتحی، حمید‌رضا رحمانی، حسن محمد، محمد عبادی، سیدمهدی حسینی، امین امینی، سرمربی: علی‌رضا رستمی‌نژاد، سرپرست: محمد بابایی

اسامی تیم پاسارگاد خرم‌آباد: مسعود اسدی، علی و امیر هادی‌علمی، هادی و محمود یگانه‌بیرانوند، وحید پاپی، محمد ملکی، رضا زیاد، سجاد بازگیر، جواد جمعه‌زاده، احمد اسدی، امید دولتشاه، وحید گودرزی، محسن قائدرحمت، آرش باقری، آریا نقی‌زاده، آیت خزایی، سرمربی: احسان ترابی، سرپرست: ایمان مرون‌آرا.

استقلال ایران بازی رقابت فوتبال هلال احمر صعود اهواز خرم ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر