کد خبر: 154469 A

یکدوره مسابقات فوتسال به مناسبت یادبود زنده یاد سید رضا موسوی همکار شاغل در ستاد مدیریت درمان برگزارشد با قهرمانی تیم پیروزی به پایان رسید.

یکدوره مسابقات فوتسال به مناسبت یادبود زنده یاد سید رضا موسوی همکار شاغل در ستاد مدیریت درمان برگزارشد با قهرمانی تیم پیروزی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در آیین اهداء جوایز به تیم‌های بر‌تر، دکتر امین بهاروند مدیر درمان با گرامیداشت یاد وخاطره سید رضا موسوی از وی بعنوان همکاری یاد کرد که هم در محیط کار وهم در محیط‌های ورزشی الگوی اخلاق بود و با تاکید به این مطلب که فعالیتهای ورزشی علاوه براینکه باید موجبات خدمات مؤثر و کارآمد را برای شهروندان فراهم نماید، باید سبب صمیمیت و هم افزایی بیشتر گردد. مدیر درمان در پاره‌ای از سخنان خود با بی‌ارزش دانستن دنیای فانی، گفت: فرصت با هم بودن برای جلب رضایت خداوند متعال را مغتنم شماریم.

شایان توجه است این مسابقات به مناسبت در گذشت ناگهانی سید رضا موسوی همکار شاغل در ستاد مدیریت درمان که خود از ورزشکاران با اخلاق بود وحین مأموریت اداری دعوت حق را لبیک گفت برگزار شد.

لازم به یاد آوری از طرف مجتبی بهاروند، دبیر کمیته فرهنگی و ورزشی استان ومسئول برگزاری این مسابقات از حمایت‌های بیدریغ مدیر درمان استان، ریاست بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد، عوامل اجرایی وتمامی همکارانی که با حضور گرم خود سبب هرچه با شکوه‌تر برگزارشدن این دوره از مسابقات گردیدند تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که این قبیل فعالیتهای ورزشی تداوم داشته باشند.

اسامی تیم اول این مسابقات:
اسامی تیم پیروزی: علی بیرانوند - جعفر زماندار - یاسر بازگیر - حسین دریکوند - محمدعلی رحمتی - فتح الله حسینی

اخلاق بیمارستان تامین اجتماعی درمان فوتسال موسوی مسابقات پیروزی مدیریت رضا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر