کد خبر: 156509 A

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان:

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: ۲۸ اکیب کار بازرسی های از جایگاههای عرضه سوخت لرستان را انجام دادند.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: ۲۸ اکیب کار بازرسی های از جایگاههای عرضه سوخت لرستان را انجام دادند.

به گزارش خبرنگارایلنا از خرم آباد، محمدرضا موسوی خواه در این رابطه به خبرنگاران گفت: طرح نوروزی این شرکت به منظور بازدید از مراکز عرضه فرآورده‌های نفتی و جایگاه‌های سوخت CNG استان از ۱۵ اسفندماه سال گذشته آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: در این راستا طی مدت زمان یاد شده ۲۸ گروه سه نفره از کارشناسان مجرب شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان به طور مستمر از مراکز عرضه فرآورده‌های نفتی بازدید و بازرسی داشته اند.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان با بیان اینکه این بازرسی ها در راستای نظارت بر روند سوخت رسانی به مسافران و شهروندان در ایام نوروز صورت گرفته است، افزود: خوشبختانه بازدیدهای صورت گرفته تاثیر مثبتی بر روی روند ارائه خدمات به صورت مطلوب به مسافران نوروزی داشته است.

موسوی خواه همچنین به دیگر اقدامات انجام شده توسط این شرکت در ایام تعطیلات نوروزی اشاره کرد و یادآور شد: توزیع بروشورهای آموزشی و اطلاع رسانی در جایگاه‌های عرضه سوخت به منظور فرهنگ‌سازی در زمینه کاهش مصرف سوخت و رعایت نکات ایمنی از جمله این خدمات بوده است.

وی زیباسازی و نظافت جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی، تعمیرات اساسی و تجهیز نماز خانه‌های بین‌راهی، توزیع بروشورهای راهنمای جاذبه ها و اماکن دیدنی استان و اعزام اکیپ‌های گشت و بازرسی از مجاری عرضه سوخت را از دیگر فعالیتهای انجام شده برشمرد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان همچنین به ارائه خدمات و پذیرایی این شرکت از کاروان‌های راهیان نور اشاره کرد و گفت: در مدت زمان یاد شده این شرکت به صورت رفت و برگشت میزبان کاروانهای راهیان نور بیش از ۱۰ استان کشور بوده است.

موسوی خواه یادآور شد: همچنین در این مدت پرسنل روابط عمومی و کشیک شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان پاسخگویی تماسهای تلفنی مسافران و شهروندان بوده اند.

استان کشور ایام تعطیلات نوروزی پخش فرآورده های نفتی رفت و برگشت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی طرح نوروزی فرآورده های نفتی فرهنگ سازی کاروان های راهیان نور مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر