کد خبر: 156606 A

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان؛

طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان، یونس منصوری به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان کوهدشت منصوب و معرفی شد.

طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان، یونس منصوری به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان کوهدشت منصوب و معرفی شد.

به گزارش ایلنا خرم آباد، جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره مخابرات شهرستان کوهدشت با حضور مدیر عامل، مدیر اداری و تدارکاتی، رئیس اداره حراست و کارکنان اداره مخابرات شهرستان کوهدشت برگزار شد.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان در مراسم معارفه رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان کوهدشت ضمن تبریک عید نوروز به همکاران، با تشریح عملکرد شرکت مخابرات استان به بیان وضعیت شاخصهای مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان کوهدشت پرداخت. وی، خواهان تلاش بیشتر همکاران در جهت خدمت‌رسانی به مردم و رضایتمندی مشتریان شد.
قبادیان در جمع همکاران این شهرستان برنامه ی تحول مخابرات را مطرح و خواهان تغییر همکاران برابر برنامه‌های شرکت مخابرات و سفیران تحول شده و بر تغییر براساس فناوری جدید تاکید کرد.
در پایان جلسه از زحمات مهندس حاتمی تشکر و حکم یونس منصوری قرائت و وی به عنوان رئیس اداره ی مخابرات شهرستان کوهدشت منصوب شد.
لازم بذکر است که مدیر عامل شرکت در ماموریت یک روزه خود به شهرستان کوهدشت، با امام جمعه محترم و فرماندار این شهرستان دیدار و مشکلات مخابراتی منطقه مربوطه را مورد بحثو بررسی قرار دادند.

ارتباطات و فناوری اطلاعات امام جمعه خدمت رسانی به مردم شرکت مخابرات عید نوروز فرماندار مخابرات مدیر عامل شرکت مشکلات هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر