کد خبر: 156714 A

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد:

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد از توزیع اقلام فرهنگی ویژه مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد از توزیع اقلام فرهنگی ویژه مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد از توزیع اقلام فرهنگی ویژه مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و افزود: این بسته‌ها شامل جزوه آداب سفر، احکام نماز مسافر، چهل توشه اخلاقی از فرمایشات مقام معظم رهبری و کتب آموزشی بوده که با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی بین مسافران نوروزی توزیع شده است.

حجت‌الاسلام منصوری در این رابطه گفت: با توجه به ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) ۹۰ هیئت مذهبی فعال وابسته به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد نسبت به برگزاری مراسم عزاداری ایام فاطمیه اقدام کردند.

وی افزود: در مراسم برگزار شده مبلغین با حضور در بین هیئات مذهبی به تبیین جایگاه و شخصیت بی‌نظیر و ملکوتی حضرت زهرا(س) پرداخته و فرازهایی از زندگانی سراسر نور آن بانوی بزرگوار را برای مردم به خصوص جوانان تبیین کردند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد اظهار داشت: همچنین همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) ۹۰ هیئت مذهبی فعال این شهرستان با برپائی مراسم سینه زنی در مصلای الغدیر خرم آباد و برگزاری مراسم شب شهادت این بانوی بزرگوار به مرثیه سرائی می‌پردازند.

وی تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا شهیده ولایت است و زندگی جهادی ایشان در دفاع از حریم ولایت حقیقتا بی‌نظیر است.

حجت الاسلام منصوری ادامه داد: در این راستا ما رسالت داریم معارف زهرای مرضیه، قضیه فدک و شهادت حضرت زهرا(س) را برای مخاطبان به‌ویژه قشر جوان و نوجوان تشریح و تبیین کنیم.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به همزمانی ایام نوروز با ایام فاطمیه این اداره برای اعزام روحانی و برگزاری مراسم ایام فاطمیه برای مسافران نوروزی اقدامات لازم را انجام داده است.

ایام نوروز تبلیغات اسلامی حضرت زهرا حضرت فاطمه حضرت فاطمه زهرا سبک زندگی شهادت حضرت زهرا مسافران نوروزی مقام معظم رهبری نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر