کد خبر: 156716 A

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان خبر داد:

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: به رغم بارش باران و برف همه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: به رغم بارش باران و برف همه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، شهرام ملکی درجمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر همه محورهای مواصلاتی استان لرستان باز بوده و از ابتدای نوروز تاکنون مشکل خاصی در این محور‌ها گزارش نشده است.

وی عنوان کرد: از روز گذشته نیز به رغم بارش شدید باران و برف در استان به همت راهداران تردد در راههای اصلی و فرعی لرستان برقرار بوده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان عنوان کرد: طی روز گذشته شهرستان الیگودرز شاهد بارش حدود ۲۵ سانتی متر برف، شهرستان ازنا شاهد بارش ۲۰ سانتی متر برف و دورود نیز شاهد بارش ۱۰ سانتی متر برف بوده که علی رغم بارش این میزان برف هیچ کدام از محورهای مواصلاتی این شهرستان‌ها مشکلی برای تردد نداشت.

ملکی همچنین به بارش ۱۵ تا ۳۰ سانتی متر برف در گردنه‌های هیراب، رازان، زاغه و چغلوندی اشاره کرد و بیان داشت: همچنین شهرستان بروجرد نیز شاهد بارش برف بود که کار برف روبی به سرعت در سطح این محور‌ها انجام شد.

وی تصریح کرد: همچنین آزادراه خرم آباد - پل زال که شب گذشته به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود دقایقی قبل بازگشایی شد و در حال حاضر تردد در آن برقرار است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان یادآور شد: همچنین مطابق آمار‌ها میزان تلفات و تصادفات در محورهای مواصلاتی استان طی ایام نوروز روند کاهشی داشته که بعد از تعطیلات ضمن جمع بندی آمار اطلاع رسانی لازم به رسانه‌ها صورت خواهد گرفت.

ایام نوروز بارش باران بارش برف تعطیلات راه و شهرسازی استان رسانه محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان نوروز لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر