کد خبر: 156788 A

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان خبر داد:

حاصل ۱۵ روز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسکان ۱۰۷ هزار و ۳۸۴ مسافر در قالب ۱۷ هزار و ۴۸۵ خانوار و ۱۸۷ هزار و ۷۴۹ نفر روز بود‌.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: حاصل ۱۵ روز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسکان ۱۰۷ هزار و ۳۸۴ مسافر در قالب ۱۷ هزار و ۴۸۵ خانوار و ۱۸۷ هزار و ۷۴۹ نفر روز بود‌.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،، «گودرز کریمی‌فر» افزود‌: اسکان و پذیرش بیش ا ز ۱۰۷ هزار مسافر‌، فقط با ۴۵۰ نفر نیروی انسانی عضو ستاد اسکان، جز با عزم ملی و مدیریت جهادی امکان‌پذیر نبود‌.

وی خاطر‌نشان کرد‌: بر اساس اعلام سامانه اسکان نواحی دو و یک شهرستان خرم‌آباد‌، بروجرد و پلدختر به ترتیب بالا‌ترین آمار پذیرش و اسکان مسافرین نوروزی را داشتند‌.

همچنین بنا بر اعلام روابط عمومی میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان تا پایان روز چهاردهم فروردین ۴۵۰ هزار و ۵۲۰ مسافر در استان لرستان اقامت گزیدند.

این مسافران در هتل‌ها، مهمان‌پذیر‌ها، مدارس و ستادهای اسکان آموزش و پرورش، خوابگاه‌های دانشجویی و سالن‌های ورزشی و کمپ‌های اسکان موقت شهرداری‌ها و هلال‌احمر پذیرش شدند.

میزان اقامت مسافران نوروزی در استان لرستان نسب به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد افزایش یافت و آمار بازدید از آثار باستانی لرستان تا پایان روز چهاردهم فروردین از مرز ۱۳۱ هزار و ۳۳۶ نفر نیز گذشت.

آموزش و پرورش باستانی روابط عمومی شهرداری صنایع دستی و گردشگری مسافران مسافران نوروزی نیروی انسانی هلال احمر لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر