کد خبر: 157011 A

رییس کل دادگستری لرستان:

رییس کل دادگستری لرستان: " تبلیغات نقش بسزایی درمعرفی جاذبه های گردشگری درلرستان دارد و باید یک عزم همگانی برای معرفی این توانمندی ها صورت گیرد.

ایلنا: رییس کل دادگستری لرستان گفت: تبلیغات نقش بسزایی درمعرفی جاذبه های گردشگری درلرستان دارد و باید یک عزم همگانی برای معرفی این توانمندی های لرستان صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از خرم آباد جعفر بدری روز شنبه در جلسه شورای حقوق شهروندی با بیان اینکه لرستان سرشار از منابع طبیعی گوناگون واز جمله مناطق نادراکوتوریسم کشور می باشد، افزود: ضعف عملکرد مدیریتی در برنامه ریزی و هدایت صحیح واصولی درجذب وجلب گردشگران داخلی وخارجی موجب اتلاف فرصت های طلایی اکوتوریسم در این استان شده است.

وی اظهارداشت: همچنین استفاده نادرست از این منابع خدادادی و ارزشمند موجب شده بسیاری از مردم استان با وجود چنین پتانسیل هایی زیر خط فقر زندگی کنند.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت پایدار و عادلانه منابع طبیعی عامل مهمی در کاهش میزان فقر محسوب می شود، گفت: مجموعه دادگستری لرستان در خصوص حمایت از سرمایه گذاری در بخش اکوتوریسم از هیچ کوششی دریغ نمی نماید وآمادگی همکاری و مساعدت قضایی در راستای اشتغال جوانان استان در تمام بخشهای خدمات گردشگری را دارد.

وی با تاکید بر عمران وآبادانی بیشتر و ترویج فرهنگ کارآمد بومی در سال اقتصاد وفرهنگ تصریح کرد: فراهم کردن زمینه استفاده درست از منابع طبیعی با نگاه به نسل های آینده بر خلق وخوی مردم اثر مثبت دارد و موجب افزایش بهره وری و فراوانی برکات خواهد شد.

بدری ادامه داد: درآموزه های دینی به مردم توصیه شده از ظلم وستیز با طبیعت و تغییرات مخرب بر محیط زیست دوری کنند چراکه خشکسالی، طغیان رودخانه ها، زلزله و رانش زمین نتیجه دشمنی با طبیعت است.

اشتغال اقتصاد تبلیغات جاذبه های گردشگری خشکسالی خط فقر زمین سرمایه گذاری فقر دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر