کد خبر: 160703 A

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از خانه اسکواش لرستان: برخی از فدراسیون ها باید از فدراسیون اسکواش الگوی برداری کنند.

دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از خانه اسکواش لرستان: برخی از فدراسیون‌ها باید از فدراسیون اسکواش الگوی برداری کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر به استان لرستان از پروژه‌های در دست احداثخانه اسکواش خرم آباد، خانه تکواندو و خانه جودوی استان لرستان بازدید کرد.

در این بازدید وزیر ورزش و جوانان با اشاره به رشد ۶۵ درصدی اسکواش لرستان، فدراسیون اسکواش را از کم حاشیه‌ترین فدراسیون‌های کشور دانست که در چند سال گذشته ارتقا و رشد محسوسی داشته است، عنوان کرد: برخی از فدراسیون‌ها باید از فدراسیون اسکواش الگوی برداری کنند.

محمود گودرزی افزود: با افتتاح خانه اسکواش استان لرستان این رشته با توجه که به پتانسیل‌های خوبی در این استان وجود دارد پس از افتتاح این مجموعه یک میزبانی بین المللی در این مجموعه در سال ۹۳ در این سالن اجرا شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه از خانه جودو تکواندوی خرم آباد بازدید کرد و لرستان را مهد جودو دانست.

وی افزود: لرستان جزو استان‌هایی است که بیشترین ملی پوش را دارد و باید از سوی فدراسیون جودو مورد توجه خاصی قرار دهد.

گودرزی در پایان گفت: امیدواریم با افتتاح این خانه در آینده نزدیک شاهد رشد ملی پوشان در رشته‌های جودو و تکواندو در استان باشیم.

محمود گودرزی وزیر ورزش وجوانان کشور که در سفر دو روزه خود به لرستان ازپروژهای در حال ساخت واماکن ورزشی استان بازدید کرد.

وی در بازدید از پروژه در حال ساخت خانه اسکواش خرم آباد؛ از نحوه ساخت ودرصد پیشرفت فیزیکی این پروژه از رئیس هیات اسکواش لرستان ومدیر کل ورزش وجوانان لرستان جویا شد.

رئیس هیات اسکواش لرستان، با تقدیر از حضور اولین وزیر دولت یازدهم در لرستان گفت: ورزش اسکواش در لرستان علیرغم اینکه از نظر سرانه فضای ورزشی وسالن اختصاصی اسکواش در سراسر استان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد ولی با تلاش اعضای هیات اسکواش استان توانسته این رشته را در لرستان راه اندازی کند.

وی ادامه داد: هیات اسکواش لرستان در بحثتوسعه ورزش اسکواش در ابعاد همگانی با رایزنی وتفاهم با شهرداری، آموزش وپرورش، اداره زندان‌ها، مدارس ودانشگاه‌ها تا حدودی توانسته اسکواش رادرتوسعه دهد.

وی از رشد ۶۵درصدی ساخت خانه اسکواش خرم آباد خبر دادوگفت این مجموعه در سه کورت در حال ساخت می‌باشد وامیدواریم با تکمیل وافتتاح ان بتوانیم در آینده سهم عمده‌ای در قهرمانی‌های اسکواش ایران در میادین آسیایی وبین المللی داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به رشد ۶۵ درصدی اسکواش لرستان، گفت: فدراسیون اسکواش را از کم حاشیه‌ترین فدراسیون‌های کشور دانست که در چند سال گذشته ارتقا و رشد محسوسی داشته است، عنوان کرد: برخی از فدراسیون‌ها باید از فدراسیون اسکواش الگوی برداری کنند.

گودرزی عملکرد فدراسیون اسکواش در بحثتوسعه وهمگانی را بسیار مطلوب توصیف کرد وگفت: فدراسیون اسکواش علیرغم همه مشکلات مالی که داشته توانسته با برنامه ریزی مدون وصحیح این ضعف‌ها را جبران کندوامیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم این فدراسیون را یاری دهیم.

محمود گودرزی افزود: با افتتاح خانه اسکواش استان لرستان این رشته با توجه که به پتانسیل‌های خوبی در این استان وجود دارد پس از افتتاح این مجموعه یک میزبانی بین المللی در این مجموعه در سال ۹۳ در این سالن اجرا شود.

تکواندو جودو دولت رشد زندان مشکلات مالی ملی پوش ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان اسکواش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر