کد خبر: 162420 A

در حکمی از سوی دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

علی آشتاب در حکمی از سوی دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان منصوب شد.

علی آشتاب در حکمی از سوی دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، علی آشتاب که پیش از این معاون اشتغال وکار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بود، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته مدیریت است.
سرپرستی مرکز خود اشتغالی خرم آباد،، معاونت اشتغال و امور اجتماعی و نیز معاونت روابط کار اداره کل کار و امور اجتماعی لرستان از دیگر سوابق مدیریتی آشتاب است.
پیش از آشتاب، حامد ویسکرمی از سال ۸۸ به عنوان مأمور در سمت مدیرکلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان حاضر بود.
تقویت تعاملات و هماهنگی با مسئولان عالی استان و مدیران دستگاه های اجرایی در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و توسعه استان، صیانت از سرمایه انسانی و تعادل در نظام جبران خدمت کارگران با نگاه سه جانبه گرایی و تلاش در جهت توسعه خدمات رفاهی، اجتماعی و ارتقای آن برای تحقق عدالت اجتماعی از اولویت های خواسته شده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرکل جدید در استان لرستان است.
توجه خاص به توسعه تشکل های کارگری، کارفرمایی و تعامل سازنده با شرکای اجتماعی برای افزایش بهره وری و توسعه پیمان های دسته جمعی کار، توانمندسازی بنگاه های اقتصادی و گسترش فرصت های شغلی پایدار با استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری و همکاری و تعامل با نهادهای مدنی، تشکل های مردمی و اشخاص خَیر در قلمرو رفاه اجتماعی از دیگر مطالبات ربیعی از آشتاب است.

اداره کل تعاون کار و رفاه استفاده از ظرفیت بهره وری دستگاه های اجرایی سرمایه سرمایه گذاری کار و رفاه اجتماعی کارشناسی ارشد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر