کد خبر: 162425 A

فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت

فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت، ورزش را علت سلامت جسم و روح بیان کردو گفت: گسترش ورزش در لرستان چه در ابعادهمگانی و چه قهرمانی استان را پویا می کند.

فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت، ورزش را علت سلامت جسم و روح بیان کردو گفت: گسترش ورزش در لرستان چه در ابعادهمگانی و چه قهرمانی استان را پویا می کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی که در بخش درب گنبدکوهدشت برگزار شد؛ ورزش را علت سلامت جسم و روح دانست و گفت: فرزندان خود را به ورزش تشویق کنیم و ورزش را یکی از عوامل دور کردن تنش و ایجاد مشکل‌های مختلف خانواده‌ها بدانیم.

سرهنگ آدینه وند با بیان اینکه نشاط و سلامتی لازمه یک جامعه سالم است؛ اظهار داشت: جامعه اسلامی برای رسیدن به اهدافش نیاز به نشاط و سلامتی دارد که حضور مردم در کنار ایثارگران نشان دهنده شاداب بودن آنان است.

وی گفت: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب توجه به ورزش، نوعی امر به معروف است و ورزش علاوه بر تضمین سلامت افراد می تواند بسیاری از انحرافات اجتماعی را نیز برطرف نماید.

فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت، توجه به ورزش سالم را توجه به سلامت جامعه دانست و بیان داشت: همه باید در گسترش ورزش در جامعه چه همگانی و چه قهرمانی تلاش کنیم.

امر به معروف پیاده روی جامعه جامعه اسلامی خانواده رهبر فرزانه انقلاب سلامت ورزش شهرستان کوهدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر