کد خبر: 162550 A

در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران؛

در هفته پایانی لیگ برترفوتبال کشور تیم جوانان گهر دورود میزبان جوانان نفت اهواز بود و توانست با نتیجه پر گل ۴ بر دو حریف قدر خوزستانی را شکست دهد.

در هفته پایانی لیگ برترفوتبال کشورتیم جوانان گهر دورود میزبان جوانان نفت اهواز بود و توانست با نتیجه پر گل ۴ بر دو حریف قدر خوزستانی را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دورود، از سری مسابقات هفته بیست و دوم لیگ بر‌تر جوانان تیم گهر دورود در ورزشگاه جهان پهلوان تختی شهر دورود میزبان نفت اهواز بود که در پایان توانست به پیروزی دست یابد.

در این دبدار شاگردان محمود رحمتی مربی کار کشته دورودی در یک بازی جذاب و دیدنی توانستند با ارائه یک فوتبال تهاجمی با نتیجه ۴ بر ۲ به حریف اهوازی خود را شکست دهند.

در این بازی محمد امرایی در دقایق ۳۸ و ۷۵ و فرید امیری و محمد بیرانوند به ترتیب در دقایق ۷۰ و ۹۰ گل زنان تیم گهر دورود در این بازی بودند.

با احتساب این نتیجه تیم جوانان گهر دورود ۳۲ امتیازی شده و با قرار گرفتن در رتبه ششم پرونده حضور این تیم در لیگ بر‌تر بسته شد.

گفتنی است که فرید امیری با به ثمر رساندن ۹ گل بهترین گلزن تیم جوانان گهر لقب گرفت.

جوانان گهر در حالی که اولین سال حضور خود در لیگ بر‌تر را تجربه می‌کند توانسته‌اند با کمترین امکانات با قرار گرفتن در میانه‌های جدول سهمیه لیگ بر‌تر را حفظ کنند.

بازی جدول جهان زنان فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران نفت جوانان اهواز دورود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر