کد خبر: 164343 A

رئیس اداره‌ی روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان خبرداد:

ورزش صبحگاهی کارکنان شرکت مخابرات لرستان در ساختمان مرکزی این اداره کل همه روزه به صورت مستمر ومنظم برگزار می‌شود.

رئیس ادارهٔ روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان: ورزش صبحگاهی کارکنان شرکت مخابرات لرستان در ساختمان مرکزی این اداره کل همه روزه به صورت مستمر ومنظم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، رئیس ادارهٔ روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان گفت: در راستایی توسعه و ترویج ورزش همگانی و ایجاد نشاط و شادابی در بین همکاران برای کار و تلاش بیشتر برنامهٔ ورزش صبحگاهی کارکنان شرکت مخابرات لرستان به صورت مستمر برقرار است.
برنامه‌ها و اقدامات زیادی را برای روحیه بخشیدن و جذب کارکنان و خانواده‌های آنان به ورزش انجام داده است که از جمله می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزشی، مسابقات مختلف ورزشی، گلگشت‌های خانوادگی، کوهپیمایی و… برای همکاران اشاره کرد.
محمد مهدی ایمانی‌پور، رئیس ادارهٔ روابط عمومی مخابرات لرستان، ضمن اشاره به این مطلب افزود: تحرک و ورزش عامل مهمی در پیشگیری از بیماری جسمی و روانی می‌باشد و از آنجا که ورزش موجب ایجاد نشاط و شادابی و عامل سلامت و تندرستی است، روابط عمومی و باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت با حمایت‌های همه جانبهٔ مهندس قبادیان مدیر عامل محترم شرکت و دیگر عزیزان، برنامهٔ ورزش صبحگاهی کارکنان را با حضور مربی آغاز نموده و با حضور گستردهٔ همکاران همچنان ادامه دارد.

خانواده دوره های آموزشی روابط عمومی سلامت شرکت مخابرات مخابرات ورزش اداره لرستان صبحگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر