کد خبر: 167517 A

با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان؛

استان لرستان در زمینه سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و مطبوعات از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است که باید مورد حمایت مسئولان فرهنگی قرار گیرند.

حجت‌الاسلام سید احمد می‌رعمادی در رونمایی پایگاه اطلاع‌رسانی منار در خرم‌آباد، اظهار کرد: امیدواریم این پایگاه منشا خیر و برکت در استان لرستان شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، وی عنوان داشت: خوشبختانه استان لرستان در بحثفضاهای مجازی در کشور از رتبه خوبی برخودار است.

میرعمادی متذکر شد: استان لرستان در زمینه سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و مطبوعات از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است که باید مورد حمایت مسئولان فرهنگی قرار گیرند.

* فرهنگ پایه پیشرفت و اقتصاد کشور است

امام جمعه خرم‌آباد ادامه داد: مسئولان باید کارهای فرهنگی استان را مورد حمایت قرار دهند، زیرا فرهنگ پایه پیشرفت و اقتصاد کشور است.

نماینده ولی فقیه در لرستان متذکر شد: با شعار امسال فرهنگ و اقتصاد پویا را در استان دنبال می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: رشد کمی و کیفی در بحثمطبوعات و خبرگزاری‌ها طی چند سال گذشته در استان لرستان شاهد بوده‌ایم.

* حضور جوانان در بین رسانه‌ها امیدوار کننده است

می‌رعمادی یاد‌آور شد: امروز خوشبختانه شاهد حضور جوانان در عرصه رسانه‌ها هستیم که این برای ما امیدوار کننده است.

امام جمعه خرم‌آباد بیان داشت: امیدواریم پایگاه اطلاع‌رسانی منار با صداقت و صراحت در جهت اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق موفق باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: رسانه‌ها رسالت خطیر و سنگین پیام‌رسانی را به عهده دارند و باید در این رسالت با صداقت عمل کنند.

وی تصریح کرد: جوهره‌ انسان در رسالت و پیامی است که به دیگران می‌رساند.

حجت‌الاسلام می‌رعمادی با بیان اینکه رسانه‌ها باید با صداقت و عدالت به مردم خدمت کنند، افزود: نافع‌ترین مردم کسی است که بیشتر به مردم خدمت کند.

* وجود یک پایگاه اطلاع‌رسانی واحدی برای فضاهای مجازی ضروری است

امام جمعه خرم‌آباد اظهار کرد: یکی از چیزهای که ضروری است و باید دنبال کنیم، یک شبکه اطلاع‌رسانی واحدی برای فضاهای مجازی ایجاد تا در برابر هجمه‌های فرهنگی که به استان وارد می‌شود، مانند آهن ایستادگی کنیم.

* در فضای مجازی باید یک خاک‌ریز مقابله با هجمه‌های فرهنگی وجود داشته باشد

وی گفت: در فضای مجازی باید خاک‌ریزی که جلوی هجمه‌های دشمن را بگیرد و جامعه را حفظ کند داشته باشیم.

می‌رعمادی با بیان اینکه امروز رسانه‌های ما می‌توانند در فضای مجازی نقش مهمی ایفا کنند، متذکر شد: امروز فضای مجازی بستر بسیار مناسبی برای رساندن پیام انقلاب اسلامی ایران است.

*مدیران جهادی باید توسط رسانه‌ها معرفی شوند

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: مدیریت جهادی سه عنصر کلیدی علم و دانش، تکیه بر ارزش، تلاش و کوشش را در خود دارد، بنابراین در استان هر کسی که این سه عنصر را داشته باشد، باید به عنوان مدیر جهادی اعلام شود.

وی خاطرنشان کرد: باید نظارت شود که اعتبارات فرهنگی آیا در جهت رشد فرهنگی و ایجاد فرهنگ پویا مصرف می‌شود، یا خیر که این کار وظیفه مسئولان فرهنگی است.

حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی امشب در رونمایی پایگاه اطلاع‌رسانی منار در خرم‌آباد، اظهار کرد: امیدواریم این پایگاه منشا خیر و برکت در استان لرستان شود. - See more at: http: / / www. farsnews. com / newstext. php? nn = ۱۳۹۳۰۲۲۱۰۰۱۶۹۸#sthash. x۶ioplj۲. dpuf
اقتصاد امام جمعه انقلاب اسلامی ایران جامعه خاک رسانه علم و دانش فضای مجازی مطبوعات نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر