کد خبر: 170531 A

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان:

بحثآغاز به‌کار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری لرستان منتفی نشده و به طور جدی پی‌گیر حل مشکل این افراد هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: بحثآغاز به‌کار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری لرستان منتفی نشده و به طور جدی پی‌گیر حل مشکل این افراد هستیم.

به گزارش ایلنا خرم آباد به نقل از روابط عمومی استانداری، با بیان این‌که مجوز آزمون استخدامی استانداری لرستان جزء مجوزهای طرح مهرآفرین نیست که دولت روی آن حرف دارد، یادآور شد: این استخدامی به استناد مجوز برنامه پنجم توسعه کشور گرفته شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان ادامه داد: در این راستا تاکنون پی‌گیری‌های جدی انجام و حتی موضوع در نشست معاونان استانداری‌های سراسر کشور نیز مطرح شد.

کورانی فر با بیان اینکه قرار شده است هیأتی برای بررسی موضوع به لرستان اعزام و راه‌کاری در این زمینه اتخاذ شود، عنوان کرد: به دنبال این هستیم که مشکل را از طریق معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور حل کنیم و تا کنون رای‌زنی‌هایی با نوبخت معاون راهبردی رئیس جمهور نیز صورت گرفته است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر مشکل برای جذب این افراد و آغاز به کار آن‌ها بحثبودجه است، افزود: باید اعتبار موردنیاز برای پرداخت حقوق این افراد در بودجه لحاظ شود.

کورانی‌فر با بیان اینکه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی استانداری لرستان دو بخش هستند، افزود: بخشی از این افراد پذیرفته‌شده دستگاه‌هایی هستند که بودجه استانی داشته و بخشی دیگر مربوط به دستگاه‌هایی که دارای بودجه ملی هستند.

وی ادامه داد: تعدادی از پذیرفته‌شدگان این آزمون مربوط به دستگاه‌هایی بوده که دارای بودجه استانی هستند که این افراد مشغول به کارشده‌اند و حدود ۵۰۰ نفر باقی‌مانده که باید تعیین تکلیف شوند.

برنامه پنجم توسعه بودجه حقوق دولت رئیس جمهور روابط عمومی رییس جمهور سرمایه لرستان استانداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر