کد خبر: 177433 A

نماینده مردم دورود، وازنا در مجلس

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: مجمع نمایندگان لرستان برای بررسی شرایط سفر هیئت دولت به لرستان و فراهم کردن مقدمات این سفر امروز صبح با رئیس جمهور دیدار کردند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: مجمع نمایندگان لرستان برای بررسی شرایط سفر هیئت دولت به لرستان و فراهم کردن مقدمات این سفر امروز صبح با رئیس جمهور دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم ابادعباس قائدرحمت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای فراهم کردن مقدمات سفر رئیس جمهور به لرستان صبح امروز مجمع نمایندگان لرستان با رئیس جمهور دیدار کردند.

وی افزود: در این دیدار که در ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه صبح انجام شد به بررسی شرایط سفر هیئت دولت و برنامه های این سفر در لرستان پرداخته شد که نتایجی در این زمینه حاصل شد.

قائدرحمت تصریح کرد: در این دیدار برنامه سفر رئیس جمهور به طور قطعی مشخص شد که از برنامه های این سفر می توان به سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم لرستان در ورزشگاه تختی خرم آباد اشاره کرد که در این سخنرانی عموم مردم می توانند حضور داشته باشند.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وزیران و برخی از معاونان رئیس جمهور در روز سه شنبه وارد لرستان می شوند و هر کدام از آن ها با توجه به حیطه فعالیت خود به یکی از شهرستان ها سفر می کنند و مسائل و مشکلات هر شهرستان و همچنین نقاط قوت و ظرفیت های آن شهرستان ر بررسی و شناسایی می کنند.

وی اظهار کرد: از جمله وزرای همراه رئیس جمهور در این سفر می توان وزیر نیرو، وزیر تعاون و معاون میراثفرهنگی کشور را نام برد که وزیر نیرو به کوهدشت، وزیر تعاون به دورود و معاون میراثفرهنگی به خرم آباد سفر می کنند و در خلال بازدیدهای میدانی از طرح های لرستان و شهرستان ها از نزدیک با مردم صحبت می کنند و مطالبات مردم را می شنوند.

قائد رحمت افزود: رئیس جمهور روز چهارشنبه صبح وارد لرستان می شود و پس از سخنرانی عمومی در جمع مردم خرم آباد با نخبگان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان دیدار و گفت و گو می کند و پس از آن نیز با علما، روحانیون، اصناف و خانواده های شهدا و ایثارگران دیدار می کند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بیان کرد: در پایان روز چهارشنبه هر یک از وزیران در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان حضور پیدا می کنند و گزارش بازدیدهای خود را به رئیس جمهور ارائه می کنند.

خانواده های شهدا رئیس جمهور سرمایه گذاران مجلس شورای اسلامی مشکلات معاون نخبگان هیئت دولت لرستان مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر