کد خبر: 177690 A

نماینده مردم الیگودرز در مجلس:

رئیس جمهورنگاه ویژه ای به لرستان برای رهایی از مشکلات دارد ورئیس جمهور تأکید داشت طرح‎هایی را اعلام می‎کنیم که عملیاتی باشد.

نماینده مردم الیگودرزدر مجلس گفت: رئیس جمهورنگاه ویژه ای به لرستان برای رهایی از مشکلات دارد ورئیس جمهور تأکید داشت طرح‎هایی را اعلام می‎کنیم که عملیاتی باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمدتقی توکلی در جمع خبرنگاران، با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان این استان با روحانی گفت: این برنامه‎ها برای تصمیم‎گیری در هیئت دولت بسیار مهم است؛ چون با مسائل و مشکلات استان‎ها آشنا می‎شوند و تصمیمات بهتری گرفته می‎شود.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان‎ها با رئیس جمهور را بسیار مفید قلمداد کرد.
وی با بیان اینکه در این نشست وضعیت استان را به دکتر روحانی اعلام کردیم، ادامه داد: لرستان استانی امن و باثبات است که دسترسی به بازارهای هدف دارد و می‎توانیم محور اقتصادی داشته باشیم.
توکلی یادآور شد: به رئیس جمهور گفتیم لرستان مزیت‎های کشاورزی خوبی دارد و در راستای اقتصاد مقاومتی می‎توانیم تأثیرگذار باشیم که حمایت دولت و بخش خصوصی را نیاز داریم.
نماینده الیگودرز درباره صحبت‎های مطرح شده دکتر روحانی نیز گفت: رئیس جمهور معتقد بود لرستان از هر نظر استان ممتازی است و برای توسعه این منطقه با توجه به ظرفیت‎هایی که دارد باید کمک‎هایی به‎صورت ویژه بشود تا از توسعه نیافتگی بیرون بیاید.
وی اضافه کرد: آقای روحانی تأکید کرد طرح‎هایی که امکان بهره‎برداری در سال‎جاری و اوایل سال ۹۴ دارند را کمک می‎کنیم که به بهره‎برداری برسند.
توکلی در پایان گفت: رئیس جمهور تأکید داشت طرح‎هایی را اعلام می‎کنیم که عملیاتی باشد و نتیجه‎اش برای مردم مشخص شود و قولی نمی‎دهیم که واهی باشد.

اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی دولت رئیس جمهور کشاورزی مجلس شورای اسلامی مشکلات هیئت دولت لرستان نماینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر