کد خبر: 177703 A

مشاور استاندار و مدیر کل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت به استان لرستان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۸ و ۲۹ خردادماه انجام می شود.

مشاور استاندار و مدیر کل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت به استان لرستان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۸ و ۲۹ خردادماه انجام می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آبادرضا سپهروند گفت: برهمین اساس، رییس جمهوری فردا صبح وارد فرودگاه خرم آباد شده و پس از استقبال رسمی از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و استاندار لرستان، برای دیدار عمومی با مردم و سخنرانی عازم ورزشگاه تختی خرم آباد شهر خرم آباد خواهد شد.
وی اظهار داشت: دیدار رییس جمهوری با جمعی از روستاییان و عشایر، جلسه شورای توسعه و سرمایه گذاری استان لرستان از دیگر برنامه های نخستین روز سفر دکتر روحانی به لرستان است.
وی تصریح کرد: همچنین دکتر روحانی دراین سفر از برخی واحدهای صنعتی و تولیدی استان خرم آباد بازدید کنند.
سپهروند ادامه داد: برنامه روز دوم سفر رییس جمهوری به استان لرستان نیز صبح روز پنجشنبه با دیدار منتخبین آغاز و پس از آن رییس جمهوری در جلسه شورای اداری استان لرستان حضور خواهند یافت.
به گفته وی، در نهایت نیز رییس جمهوری اسلامی ایران با برگزاری یک نشست خبری در محل فرودگاه خرم آباد به عنوان پایان بخش برنامه های سفر، لرستان را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.
وی افزود: دراین سفر، وزرای کار، تعاون و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی و آموزش و پروش به عنوان نماینده رییس جمهوری به شهرستان های دورود و ازنا، بروجرد و الیگودرز سفر خواهند کرد.
سپهروند گفت: سفر معاون رییس جمهوری در امور زنان به شهرستان دوره چگنی، رییس سازمان میراثفرهنگی و گردشگری به سلسله و دلفان، حجت الاسلام انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور به پلدختر و حجت الاسلام علی یونسی به کوهدشت از دیگر برنامه های سفر استانی هیات دولت به لرستان است.

دولت روابط عمومی رییس جمهوری رییس جمهوری اسلامی ایران زنان سرمایه گذاری شورای اداری علی یونسی گردشگری نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر