کد خبر: 178175 A

معاون اجرایی رئیس جمهوری خبر داد:

معاون اجرایی رئیس جمهور از راه اندازی دبیرخانه جذب سرمایه گذاری هلدینگها و شرکتهای بخش خصوصی در لرستان خبر داد.

معاون اجرایی رئیس جمهور از راه اندازی دبیرخانه جذب سرمایه گذاری هلدینگها و شرکتهای بخش خصوصی در لرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خرم‌آباد، محمد شریعتمداری در جلسه توسعه سرمایه‌گذاران که با حضور رئیس‌جمهور در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: کارگزاران اصلی مردم هستند و نگاه دولت تدبیر و امید به بخش خصوصی باعثشده که ما قبل از هر سفری در مرکز پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود هر استان را بررسی کنیم.

وی افزود: توسعه استان لرستان تنها متکی بر بودجه نیست بلکه این استان دارای پتانیسل‌های فراوانی است که بخش خصوصی می‌تواند از این پتانسیل‌ها استفاده کند.

شریعتمداری به رشد پنج برابری اعتبارات استان لرستان توسط رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: ‌با این رشد می‌توانیم در توسعه استان لرستان کارهای مناسب و مطلوبی انجام دهیم.

وی عنوان داشت: همچنین خارج از بودجه دولتی می‌توانیم شرایط را برای بخش خصوصی فراهم کنیم تا توسعه را در جامعه و بویژه استان لرستان ایجاد کنیم.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور در ادامه یادآور شد: با توجه به اینکه سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان فوری بوده با این وجود بیش از ۶۰ واحد و شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی و دولتی به استان لرستان دعوت شده‌اند.

وی در ادامه از راه‌اندازی کارخانه لاستیک، سنگبری مدرن، یک واحد شمش منیزیوم در استان لرستان خبر داد و یادآور شد: پس از این سفر دبیرخانه پیگیری مصوبات جلسه‌های برگزار شده در زمینه پیشنهادات سرمایه‌گذاران با مشارکت معاونت برنامه‌ریزی و معاونت استانداری لرستان در مرکز ایجاد می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: علاوه بر سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و دولتی بنیاد تعاون نیروهای مسلح، قرارگاه خاتم و…قول مساعد داده‌اند که در این استان سرمایه‌گذاری کنند.

بخش خصوصی بودجه جامعه دولت رئیس جمهور رشد سرمایه گذاران سرمایه گذاری معاونت برنامه ریزی نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر