کد خبر: 178185 A

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

شهرستان دورود سومین شهر پرجمعیت استان بوده و فرمانداری ویژه شهرستان دورود انتظار مردم از دولت است.

نماینده مردم دورود، وازنا در مجلس گفت: شهرستان دورود سومین شهر پرجمعیت استان بوده و فرمانداری ویژه شهرستان دورود انتظار مردم از دولت است.

به گزارش ایلنا از دورود، عباس قائدرحمت در حاشیه بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان تخصصی زنان و زایمان نرگس شهرستان دورود با اشاره به مشکلات درمانی و بهداشتی شهرستان دورود گفت: متاسفانه بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود بسیار قدیمی است که صدمات ناشی از زلزله نیز باعثمشکلاتی به منظور خدمات‌دهی به مردم شده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم ساخت هرچه سریع‌تر بیمارستان ۱۶۸ تخت خوابی شهرستان دورود گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته اقدامی در خصوص احداثو بهره‌برداری از این بیمارستان که می‌تواند مشکل بهداشت و درمان شهرستان دورود را به طور چشمگیری کاهش دهد، نشده است.

دبیر مجمع نمایندگان استان لرستان با اشاره به بیمارستان تخصصی زنان و زایمان نرگس دورود گفت: این بیمارستان می‌تواند پتانسیل خوبی برای افزایش سلامت جامعه باشد که به این منظور حمایت دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را می‌طلبد.

وی ادامه داد: تبدیل بیمارستان کنونی نرگس دورود به جنرال می‌تواند اقدام مثبتی در این زمینه باشد که امیدواریم با حمایت‌های دولت هرچه سریع‌تر این اقدام صورت پذیرد.
وی افزود: شهرستان دورود سومین شهر پرجمعیت استان بوده و از لحاظ صنعت و کشاورزی از شهرهای برجسته استان است و سابقه صنعت سیمان در این شهرستان به ۵۵ سال قبل برمی‌گردد.
نماینده دورود و ازنا در مجلس بیان کرد: متاسفانه علی رغم تصویب بودجه راه اندازی فاز ۴ کارخانه سیمان دورود و علی رغم پیگیری‌های فراوان به دلیل کم‌کاری دولت قبل این طرح به نتیجه نرسیده است و هم اکنون از این دولت خواستار اجرای این طرح هستیم.
وی عنوان کرد: برای حل مشکلات این شهرستان اگر طبیعی گام برداریم هیچگاه به نتیجه نمی رسیم و باید به جای یک گام در هر لحظه سه گام برداریم.
نماینده دورود و ازنا در مجلس بیان کرد: این شهرستان مشکلات عدیده ای از قبیل تعطیلی کارخانه فارسیت، کارخانه الیاف بهراد، ‌ کفش غزال، ‌ صنایع فولاد گهر، استادیوم های ورزشی این شهرستان، صنایع غذایی گهر(داماش) بیمارستان ۱۶۸ تخت خوابی، کمربندی، پتروشیمی، صنایع دفاع، ‌دانشگاهها، مبلمان شهری و سدها دارد.
وی تصریح کرد: راه اندازی صنایع و طرح های عمرانی شهرستان دورود نیازمند توجه ویژه دولت است تا با راه اندازی این صنایع مشکلات بیکاری جوانان حل شود.

بهداشت و درمان دولت زایمان زنان سیمان فولاد کفش مجلس شورای اسلامی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر