کد خبر: 181561 A

با کسب سه مقام سومی صورت گرفت؛

تیم دوومیدانی بنیان بتون پیشرو لرستان در مسابقات لیگ برتر کشور توانست سه مقام سومی را در اولین حضور خود در رقابت‌ها کسب کند.

تیم دوومیدانی بنیان بتون پیشرو لرستان در مسابقات لیگ برتر کشور توانست سه مقام سومی را در اولین حضور خود در رقابت‌ها کسب کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، مرحله نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور با کسب سه مقام سومی برای تیم بنیان بتون پیشرو لرستان در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید.

در این مرحله از مسابقات، تیم نفت به مقام نخست دست یافت و تیم‌های موسسه افضل توس و سبک‌سازان شرق‌های دوم تا سوم شدند و تیم بنیان بتن پیشرولرستان به مقام هشتم رسید.

در تیم بنیان بتن پیشرو، علی فهیمی در ماده ۱۵۰۰ متر، عباس نیک فر در ماده ۴۰۰ متر مانع و تیم ۴۰۰*۴ متر صاحب سه مقام سوم این مسابقات شدند.

نتایج انفرادی بنیان بتن پیشرو لرستان:

۱ - علی فهیمی ماده ۱۵۰۰ متر مقام سوم

۲ - عباس نیک باف ماده ۴۰۰ متر مانع مقام سوم

۳ - سجاد زارعی ماده ۴۰۰ متر مقام چهارم

۴ - محمد گودرزی ماده ۱۱۰ مانع مقام پنجم

۵ - صادق صانعی ماده ۱۱۰ مانع مقام ششم

۶ - مرتضی بیرانوند ماده ۳۰۰۰ مانع مقام هفتم و در ماده ۵۰۰۰ متر مقام پنجم

۷ - سیاوش سلیمی ماده پرش ارتفاع مقام پنجم

تیم ۴۰۰*۴ متر لرستان مقام سوم(علی فهیمی - سجاد زارعی - احد رفعتی - عباس نیک باف)

تیم ۱۰۰*۴ متر لرستان مقام هفتم(محمد گودرزی - سجاد زارعی - احد رفعتی - عباس نیک باف)

در مجموع تیمی نیز نفت با ۳۱۹.۵ امتیاز به مقام نخست دست یافت و تیم‌های موسسه افضل توس با ۱۵۲ امتیاز، سبک‌سازان شرق با ۹۵.۵ امتیاز، شهرداری تبریز با ۹۴ امتیاز، هیات قزوین با ۶۶ امتیاز، خلیج‌فارس بوشهر با ۵۷ امتیاز، هیات گلستان با ۴۲ امتیاز و بنیان بتن پیشرو با ۴۲ امتیاز مقام‌های دوم تا هشتم را از آن خود کردند.

تیم بنیان بتون پیشرو لرستان که اولین حضور خود را در سطح اول دوومیدانی کشور تجربه می‌کند با حمایت مالی مهندس خدامی و همکاری هیئت دوومیدانی لرستان راهی این رقابت ها شده است.

انقلاب باشگاه های کشور خلیج فارس دوومیدانی رقابت شهرداری مسابقات لیگ برتر نفت مقام لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر