کد خبر: 190705 A

نماینده مردم سلسه و دلفان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

صداوسیما باید به سمتی برود که برنامه های تولیدی ویژه ماه مبارک رمضان از بعد اجتماعی، معنوی، فرهنگی و حتی سیاسی نسبت به سال های قبل بهتر باشد به نحوی که خاطره‌ای بیاد ماندنی از این ماه برای خانواده‌ها بر جای بگذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صدا و سیما باید به سمتی برود که برنامه های تولیدی ویژه ماه مبارک رمضان از بعد اجتماعی، معنوی، فرهنگی و حتی سیاسی نسبت به سال های قبل بهتر باشد به نحوی که خاطره ای بیاد ماندنی از این ماه برای خانواده ها بر جای بگذارد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم آباد و به نقل از خانه ملت، حجت الله خدائی سوری با انتقاد از کیفیت برنامه های امسال صداوسیما در ماه مبارک رمضان، گفت: متأسفانه کیفیت برنامه های ماه مبارک رمضان تفاوت چندانی با سال های گذشته نداشت بلکه شاید بتوان گفت از سطح پایین تری نسبت به برنامه سال های قبل برخوردار بود.
نماینده مردم دلفان در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه برنامه های ماه مبارک باید عمدتا به مباحثاعتقادی بپردازد و درس زندگی برای مردم باشد، اظهار کرد: اغلب خانواده ها درماه مبارک رمضان دور هم جمع هستند و انتظار دارند برنامه ویژه این ماه هر ساله از کیفیت بالاتری نسبت به سال گذشته برخوردار باشد.
وی در ادامه به وظایف رسانه ملی در این عرصه اشاره کرد و افزود: صداوسیما باید به سمتی برود که برنامه های تولیدی ویژه ماه مبارک رمضان از بعد اجتماعی، معنوی، فرهنگی و حتی سیاسی نسبت به سال های قبل بهتر باشد به نحوی که خاطره ای بیاد ماندنی از این ماه برای خانواده ها بر جای بگذارد.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در پایان به ظرفیت بالای سازمان صداوسیما در بخش تولید فیلم اشاره و خاطرنشان کرد: لازم است سازمان صداوسیما از تمام ظرفیت خود برای تولید برنامه در ماه مبارک رمضان استفاده کند و در این راستا ضروری است مدیران این سازمان برنامه ریزی بهتری داشته باشند و همانطور که در بخش مقابله با امواج منفی که از سمت غرب روانه کشور می شود، موفق عمل کردند در زمینه تولید برنامه و فیلم نیز عملکرد مثبتی از خود نشان دهند.

خانواده خانه ملت رسانه ملی صدا و سیما عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نماینده مردم مبارک صداوسیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر