کد خبر: 193015 A

بازگیر پیش از این، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان را بر عهده داشت.

رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمدهادی حیدرزاده مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در مراسمی محمدحسین بازگیر را به عنوان معاون مدیرکل و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران منصوب و از تلاش‌های حمید راحتی در دوران تصدی این مسوولیت قدردانی کرد.

بازگیر پیش از این، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان را بر عهده داشت.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران در مراسم معارفه بازگیر گفت‌: متعددترین و مهم‌ترین صنایع کشور در شهر تهران واقع است و از طرفی بارگذاری جمعیتی در شهر تهران نیز در سطح انبوهی وجود دارد و به همین جهت حساسیت‌های زیست محیطی در پایتخت در سطح بالایی است و مدیریت این شهر در استان تهران اهمیت به‌سزایی دارد.

بر اساس این گزارش، استان تهران در گردهمایی یک روزه رؤسای ادارات روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان‌ها به عنوان رتبه برتر روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان های کشور معرفی شد.

معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اهداء لوحی از اقدامات و تلاش‌های امین افتخار در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران تقدیر کرد.

استان تهران استان های کشور پایتخت حفاظت محیط زیست روابط عمومی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست محیط زیست معارفه معصومه ابتکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر