کد خبر: 195705 A

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان؛

این دوره از آموزش و پرورش بنام دوره معیار و سنجش نام گذاری شده و مدیران و معلمان و همه اقشار فرهنگیان، باید فعالیت های خود را ارزیابی کنند.

کریمی فرگفت: این دوره از آموزش و پرورش بنام دوره معیار و سنجش نام گذاری شده و مدیران و معلمان و همه اقشار فرهنگیان باید از فعالیت‌های خود ارزیابی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم اباد، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در جمع فرهنگیان منطقه بیرانشهر با تاکید بر نقش مهم و برجسته آموزش و پرورش در توسعه و تعالی جامعه گفت: آموزش و پرورش را باید با تکیه بر برنامه محوری، پژوهش مداری و نخبه گرایی بر مدار تدبیر و امید و به دور از حواشی اداره کرد.

وی اشاره داشت که مدیران مدارس سکان داران و سفیران تعلیم و تربیت هستند و آن‌ها باید با برنامه ریزی و تلاش همه جانبه به سوی اهداف بلند آن پیش روند.

کریمی فر اظهار داشت: معلم موفق کسی است که شاگرد محوری را جزو شالوده کاری خویش قرار دهد و درس محوری را در جهت نیل به کیفیت در فعالیت‌های خود در کلاس درس پرورش دهد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه معلم توانمند کسی است که بتواند دانش آموزان را خلاق و پرسشگر تربیت نماید، گفت: معلمین ما باید خوب بیندیشند و آنگاه اندیشه را پرورش دهند.

وی توجه به پنج سیاست کلی مقام عالی وزارت در آموزش و پرورش را از اهمیت خاص و بنیادی تلقی کردند و اظهار داشت: ساماندهی نیروی انسانی، ارتقای کیفیت آموزشی، عملیاتی کردن بودجه ریزی، تمرکز زدایی و توسعه مشارکتهای همه جانبه را باید در آموزش و پرورش نهادینه کنیم.

کریمی فر در بخشی دیگر از سخنان خود اضافه کرد: این دوره از آموزش و پرورش بنام دوره معیار و سنجش نام گذاری شده و مدیران و معلمان و همه اقشار فرهنگیان باید فعالیت‌های خود را ارزیابی کنند.

آموزش و پرورش بودجه تعلیم و تربیت جامعه دانش آموزان معلم نیروی انسانی لرستان سیاست پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر