کد خبر: 199592 A

امام جمعه شهرستان بروجرد:

علی‌رغم تشدید تحریم‎ها و کمبود منابع درآمدی، دولت با استفاده از تمام ظرفیت و امکانات در راستای خدمت‌رسانی به مردم به خصوص قشر زحمتکش روستایی تلاش می‌کند.

امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: علی‌رغم تشدید تحریم‎‌ها و کمبود منابع درآمدی، دولت با استفاده از تمام ظرفیت و امکانات در راستای خدمت‌رسانی به مردم به خصوص قشر زحمتکش روستایی تلاش می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بروجرد، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی در آئین افتتاح پروژه گازرسانی به روستای زارم بروجرد اظهار داشت: علی‌رغم تشدید تحریم‎‌ها و کمبود منابع درآمدی، دولت با استفاده از تمام ظرفیت و امکانات در راستای خدمت‌رسانی به مردم به خصوص قشر زحمتکش روستایی تلاش می‌کند.

امام جمعه شهرستان بروجرد گفت: خدمت‌رسانی به اقشار مختلف مردم در شهر‌ها و روستا‌ها و رعایت عدالت اجتماعی در سرلوحه کار دولت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه یک سال از عمر دولت یازدهم می‌‎گذرد، اضافه کرد: در هفته دولت پروژه‎های عمرانی، تولیدی و خدماتی متعددی در نقاط مختلف کشور به بهره‌برداری می‌‎رسد.

ترابی ادامه داد: در شهرستان بروجرد نیز در این هفته پروژه‎های زیادی با هدف خدمت‌رسانی به مردم افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

امام جمعه بروجرد اظهار کرد: در طول عمر ۳۵ ساله انقلاب اسلامی، دولت خدمات شایانی به اقشار مختلف مردم به خصوص اقشار محروم و روستایی و مناطق دور افتاده داشته‌اند.

ترابی عنوان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمت خالصانه به مردم، زیرساخت‎های توسعه در دور افتاده‌ترین روستا‌ها فراهم شده و خدمات بزرگی به روستاییان، کشاورزان و دامداران ارائه شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هم اکنون ۵۱ روستای شهرستان بروجرد از نعمت گاز برخوردار هستند.

ترابی عنوان کرد: گازرسانی به ۱۴ روستا در دست اقدام بوده و کار مطالعاتی چند روستای دیگر نیز در حال انجام است.

امام جمعه بروجرد افزود: سال گذشته سهم شهرستان بروجرد در گازرسانی به روستا‌ها قابل توجه بوده است.

انقلاب اسلامی خدمت رسانی خدمت رسانی به مردم دولت طول عمر گاز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روستا کشاورزان بروجرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر