کد خبر: 201095 A

فرمانده نیروی انتظامی خرم‎آباد خبرداد؛

صبح امروز در طرح پاک‎سازی دو منطقه آلوده شهر خرم‎آباد، ۳۵ معتاد خیابانی دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی خرم‎آباد گفت: صبح امروز در طرح پاک‎سازی دو منطقه آلوده شهر خرم‎آباد، ۳۵ معتاد خیابانی دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‎آباد، سرهنگ حسین نجفی ظهر امروز در حاشیه اجرای طرح پاک‎سازی دو منطقه آلوده شهر در خرم‎آباد اظهار داشت: با توجه به سیاست‎های ابلاغی ناجا و دستورات ویژه فرماندهی انتظامی لرستان نسبت به پاک‎سازی مناطق آلوده استان و شهر خرم‎آباد هر هفته یک بار این طرح در مناطقی که مورد درخواست مردم و شهروندان است، انجام می‌‎گیرد.

وی عنوان داشت: صبح امروز نیز بر مبنای اجرای همین طرح دو منطقه آلوده داخل و خارج شهر خرم‎آباد پاک‎سازی شد که در اجرای این طرح ۳۵ معتاد خیابانی و تابلو که برخی از آن‌ها در محل زندگی و در ملاعام تزریق می‌‎کردند، دستگیر شدند.

این مسئول یادآور شد: در این طرح، امروز مقادیری سلاح شکاری و جنگی کشف و ضبط شد، این در حالی است که از همین مناطق مقداری مشروبات الکی، تجهیزات ماهواره‎ای، موتورسیکلت سرقتی، اموال مسروقه به ویژه قطعات خودرو نیز کشف و ضبط شد.

سرهنگ نجفی بیان داشت: این طرح‎‌ها با هدف جلب رضایت مردم و شهروندان صورت می‌‎گیرد که خوشبختانه در اجرای آن‌ها شاهد خوشحالی و رضایت مردم منطقه هستیم و همین رضایت مردم لذت ما را برای اقدامات بعدی بیشتر می‌‎کند.

فرمانده نیروی انتظامی خرم‎آباد گفت: در اجرای این طرح‎‌ها ما شاهد این هستیم که برخی از توزیع‎کنندگان مواد مخدر در برخی از محله‎‌ها از علائمی برای فروختن مواد خود، استفاده از ایرانیت‎های برای با مشکل روبرو کردن نیروهای انتظامی، پنجره‎های به منظور فروش سریع‎ مواد مخدر و… استفاده می‌‎شود که در این خصوص با دستگاه‎های مربوط هماهنگی و از اقدام این افراد جلوگیری می‌‎شود.

سرهنگ نجفی بیان داشت: در برخی از خانه‎‌ها و مراکز فروش مواد مخدر دیده می‌‎شود که این افراد اقداماتی برای به دام نیفتادن مشتریان در دام پلیس انجام داده‎اند که در اجرای طرح پاک‎سازی مناطق آلوده همه آن‌ها مورد نظر قرار گرفته می‌‎شود.

این مسئول یادآور شد: امسال را سالی بسیار ناامن برای مجرمان به خصوص در زمینه سرقت می‌‎دانیم و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌‎کنیم.

خودرو سرقت فرماندهی انتظامی کشف و ضبط ماهواره معتاد مواد مخدر موتورسیکلت نیروی انتظامی خرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر