کد خبر: 201101 A

رئیس دانشگاه علمی - کاربردی لرستان:

به منظور توسعه فعالیت‎های قرآنی در سطح دانشگاه علمی، کاربردی استان لرستان کانون‎های قرآن و عترت در سطح ۳۲ مرکز وابسته به این دانشگاه راه‌‌اندازی می‌‎شوند.

رئیس دانشگاه علمی - کاربردی لرستان گفت: به منظور توسعه فعالیت‎های قرآنی در سطح دانشگاه علمی، کاربردی استان لرستان کانون‎های قرآن و عترت در سطح ۳۲ مرکز وابسته به این دانشگاه راه‌اندازی می‌‎شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمدزاده در جمع خبرنگاران لرستان، گفت: به منظور توسعه فعالیت‎های قرآنی در سطح دانشگاه علمی - کاربردی استان لرستان کانون‎های قرآن و عترت در سطح ۳۲ مرکز وابسته به این دانشگاه راه‌اندازی می‌‎شوند.

وی افزود: فعالیت این کانون در قالب برگزاری جلسات آموزش قرآن در رشته‎های روخوانی و روان‎خوانی، برگزاری محافل انس با قرآن با دعوت از دانشجویان و اساتید قاری این دانشگاه، برگزاری مسابقات هنری، علمی و پژوهشی با محوریت قرآن و تهیه و نوزیع لوح‎های فشرده قرآنی در بین دانشجویان انجام می‌‎شود.

رئیس دانشگاه علمی - کاربردی لرستان گفت: در حال حاضر ۴۰ کانون در زمینه فعالیت‎های فرهنگی و هیئات مذهبی در این دانشگاه دارای مجوز فعالیت هستند.

فعالیت های فرهنگی قرآن کانون علمی لرستان دانشگاه راه کاربردی عترت اندازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر