کد خبر: 202032 A

رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر فوتبال لرستان با انجام ۴ بازی در شهرهای مختلف استان به پایان رسید که در مهم‌ترین بازی، تیم استقلال یاسری خرم‌آباد موفق شد برابر بهزیستی صدرنشین صاحب برتری شود.

رقابت‌های هفته پنجم لیگ بر‌تر فوتبال لرستان با انجام ۴ بازی در شهرهای مختلف استان به پایان رسید که در مهم‌ترین بازی، تیم استقلال یاسری خرم‌آباد موفق شد برابر بهزیستی صدرنشین صاحب برتری شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، بهزیستی خرم‌آباد پس از کسب ۴ پیروزی در ۴ هفته آغازین در ورزشگاه تختی به مصاف همشهری‌اش استقلال یاسری رفت در ‌‌نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر صفر به حریف واگذار کرد.

سرخ‌جامگان خرم‌آباد نیز از توقف بهزیستی ‌‌نهایت استفاده را برد و با نتیجه ۲ بر یک از سد دیگر تیم خرم‌آبادی یعنی افلاک گذشت تا با بهزیستی هم‌امتیاز شود و به خاطر تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار گیرد.

میلاد الیگودرز نیز که تا این‌جا موفق‌ترین تیم شهرستانی لیگ استان نشان داده، برابر میزبانش ایران‌شرق الش‌تر با یک گل به برتری رسید تا ۳ امتیاز دیگر به اندوخته‌هایش اضافه شود.

در آخرین بازی نیز پرسپولیس الیگودرز میزبان سزار سپیددشت بود که در پایان موفق شد برابر مهمانش با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کند.

استقلال ایران بازی بهزیستی پرسپولیس جدول فوتبال لیگ برتر فوتبال لرستان صدرنشین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر