کد خبر: 207866 A

استاندار لرستان؛

فرودگاه خرم‎آباد به نام خلبان شهید غلامرضا چاغروند و آزادراه خرم‎آباد به اراک به نام سردار شهید محمد بروجردی نام‏گذاری شدند.

استاندار لرستان گفت: فرودگاه خرم‎آباد به نام خلبان شهید غلامرضا چاغروند و آزادراه خرم‎آباد به اراک به نام سردار شهید محمد بروجردی نام‏گذاری شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، هوشنگ بازوند اظهار داشت: با توجه به این که استان لرستان شهدای بزرگی را تقدیم انقلاب کرده است و پیرو درخواست‌‏های مکرر خانواده‏‌های شهدا و ایثارگران لرستان در خصوص تعیین نام پروژه آزاد راه خرم‏‌آباد به اراک به نام سردار شهید محمد بروجردی و فرودگاه این شهر به نام خلبان شهید غلامرضا چاغروند، بر این اساس ما نیز به دنبال این بوده‌‏ایم که برخی از پروژه‎های این استان را به نام این شهدا نام‏‌گذاری کنیم.

وی عنوان داشت: بر همین اساس طی نامه‏‌ای که به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فعلی نوشته‌‏ایم، خواستار نام‏گذاری پروژه آزاد راه خرم‌‏آباد به اراک به نام سردار شهید محمد بروجردی و فرودگاه این شهر به نام خلبان شهید غلامرضا چاغروند شدیم که خوشبختانه این پیشنهادات در شورای فرهنگ عمومی مصوب شدند.

بازوند بیان داشت: شهیدانی مانند چاغروند و بروجردی افتخار بزرگی برای همه ملت ایران به ویژه مردم لرستان هستند، بنابراین ما نیز در این خصوص همه تلاش خود را به کار بردیم که امروز پروژه آزاد راه خرم‌‏آباد به اراک به نام سردار شهید محمد بروجردی و فرودگاه این شهر به نام خلبان شهید غلامرضا چاغروند نام‏گذاری شدند.

آزاد راه انقلاب خانواده های شهدا فرودگاه ملت ایران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم گذاری اراک شهید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر