کد خبر: 207867 A

مشاور وزیر ورزش و جوانان؛

استان لرستان دارای جوانان با استعداد و ورزشی است اما پایین بودن سرانه فضاهای ورزشی در این استان مطلوب نیست و این می‌طلبد که تمام دستگاه‌های مربوطه پای کار بیایند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: استان لرستان دارای جوانان با استعداد و ورزشی است اما پایین بودن سرانه فضاهای ورزشی در این استان مطلوب نیست و این می‌طلبد که تمام دستگاه‌های مربوطه پای کار بیایند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، حجت‌الله دارابی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان که در خرم‌آباد برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: با توجه به وسعت استان لرستان و ظرفیت‌های موجود در این استان باید برای ورزش آن برنامه‌های راهبردی برنامه‌ریزی شود.

وی عنوان داشت: استان لرستان دارای جوانان با استعداد و ورزشی است که امروز در سطح تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف کشتی، ووشو و… خوش درخشیده‌اند، اما پایین بودن سرانه فضاهای ورزشی در این استان مطلوب نیست و این می‌طلبد که تمام دستگاه‌های مربوطه پای کار بیایند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: کار اجرایی در عرصه ورزش یک کار تیمی است و تمام دستگاه‌های استان باید در این زمینه بسیج شود.

دارابی عنوان داشت: موضوعیت جوانان به ۲۲ دستگاه مربوط می‌شود، از این رو باید با تشکیل اتاق‌های فکر هم در بحثورزش و هم در بحثجوانان تلاش‌هایی صورت گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: ما در زمینه گسترش توازن ورزشی را پیاده کرده‌ایم و توجه به ورزش همگانی یکی از مطالبات به حق مردم است.

وی به مغفول ماندن ورزش بانوان در جامعه اشاره کرد و گفت: امروز نگاه وزارت ورزش این است که توجه ویژه‌ای به ورزش‌های مغفول داشته باشد.

دارابی خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت استان لرستان، مسئولان باید به دنبال برنامه‌های راهبردی در زمینه‌های مختلف باشند.

وی به بحثکاروان ورزشکاران ایرانی به آسیا گفت: تاکنون این کاروان خوب پیشرفته که امیدواریم در ادامه مسابقات و با قصد پیروزی‌های متعدد شاهد سربلندی ورزشکاران و ایران اسلامی در آسیا باشیم.

لازم به ذکر است در این مراسم از رضا محمدی اصل تقدیر و علی‌یاور عزیزپور به عنوان مدیرکل جدید اداره ورزش و جوانان لرستان منصوب شد.

اداره ورزش و جوانان ایران اسلامی بسیج جامعه دستگاه های اجرایی دفاع مقدس مدیرکل ورزش و جوانان مراسم تودیع و معارفه وزارت ورزش وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر