کد خبر: 208710 A

معاون امور عمرانی استانداری لرستان:

معاون امور عمرانی استانداری لرستان: مردم یقین داشته باشند، در دولت تدبیر و امید صددرصد صاحب راه‏آهن می‎شوند و در این زمینه هیچ تردیدی نداشته باشند.

معاون امور عمرانی استانداری لرستان: مردم یقین داشته باشند، در دولت تدبیر و امید صددرصد صاحب راه‏آهن می‎شوند و در این زمینه هیچ تردیدی نداشته باشند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‏آباد، محمد اصلانی در بازدید از پروژه راه‏آهن دورود خرم‎آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از پروژه‏های استان لرستان که در دولت گذشته کلنگ‏زنی شده پروژه راه‏آهن دورود به خرم‏آباد است که عملیات اجرای آن در دولت جدید آغاز شد.

این مسئول در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه این پروژه چه زمانی به بهره‎برداری می‎رسد و کل اعتبارات آن چقدر است، گفت: حدود ۴۷۰ میلیارد اعتبارات این پروژه است و طبق قرارداد منعقد شده، عملیات اجرای چهار سال طول می‎کشد و امیدواریم در سال ۱۳۹۶ به بهره‎برداری برسد.

معاون امور عمرانی استاندار لرستان در پاسخ به این سئوال که کلنگ این پروژه در چه سالی زده شد، افزود: در دولت گذشته کلنگ‎های زیادی زده شده است که یکی از آن کلنگ‎ها همین راه‎آهن دورود به خرم‎آباد بوده که متاسفانه در موعد مقرر کار آغاز نشده، این در حالی است که در دولت تدبیر و امید ما این پروژه را عملیاتی کرده‎ایم و بر اجرای آن مصمم هستیم.

وی اضافه کرد: پیمانکار این پروژه با تمام تلاش در حال کار است که امیدواریم پس از رفع معارضات در بقیه قطعات در زمان‎های مقرر بتوانیم بقیه قطعات را هم آغاز کنیم و در زمان ۴ ساله ذکر شده در قرارداد پروژه به اتمام برسد.

اصلانی در پاسخ به یکی دیگر از خبرنگاران در این خصوص که شما به عنوان معاون امور عمرانی استاندار لرستان این قول رو به مردم لرستان و به خصوص خرم‏آباد می‏دهید که صاحب راه‏آهن شوند، گفت: مردم یقین داشته باشند، در دولت تدبیر و امید صددرصد صاحب راه‏آهن می‎شوند و در این زمینه هیچ تردیدی نداشته باشند.

دولت راه آهن معاون امور عمرانی استاندار امید لرستان پروژه خرم صاحب تدبیر صددرصد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر