کد خبر: 209040 A

فرمانده انتظامی استان لرستان خبرداد:

ماموران مبارزه با مواد مخدر استان لرستان موفق به کشف ۷۶ کیلو و ۳۷۷ گرم شیشه و دستگیری ۹ سوداگر مرگ در شهرستان‌های " دلفان و کوهدشت " شدند.

ماموران مبارزه با مواد مخدر استان لرستان موفق به کشف ۷۶ کیلو و ۳۷۷ گرم شیشه و دستگیری ۹ سوداگر مرگ در شهرستان‌های " دلفان و کوهدشت " شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، فرمانده انتظامی استان لرستان در این زمینه بیان داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران مواد مخدر شهرستان دلفان در جریان فعالیت ۲ نفر که با راه اندازی یک کارگاه تولید و ساخت مواد مخدر صنعتی اقدام به تهیه و توزیع شیشه می کردند‌، قرار گرفتند.

سردار محمد قنبری افزود: بر این اساس ماموران با کار اطلاعاتی هر ۲ متهم را در دلفان شناسایی و در عملیاتی غافل‌گیرانه دستگیر کردند.

وی گفت: در بازرسی از محل تولید مواد مخدر ۵۲ کیلو و ۳۳۱ گرم شیشه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه اظهار داشت‌: همچنین در عملیاتی دیگر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران مواد مخدر کوهدشت‌، موفق به انهدام یک باند ۷ نفره تهیه و توزیع مواد صنعتی و کشف ۲۴ کیلو و ۴۶ گرم شیشه شدند.

قنبری بیان کرد: خبرهای موثق از این باند‌های حکایت از آن داشت که در بعد گسترده در امر تولید مواد مخدر صنعتی فعالیت دارند و با استفاده از موقعیت شهرستان‌ها در استان‌های غربی و پایتخت مواد خود را توزیع و بارها و بارها با توجه به زیرکی و پیچیدگی اعضاء باند‌ها‌، از چنگال عدالت گریخته بودند.

وی تصریح کرد: با فداکارای پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان چندین ماه روی این موضوع کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت گسترده صورت گرفت و سرانجام مشخص شد این دو باند قصد داشته محموله‌هایی با اوزان زیاد تولید و در اختیار اعضاء شبکه توزیع قرار دهند.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان ساخت: هماهنگی لازم به صورت هدفمند تشکیل و کلیه جوانب کار بررسی و سپس با رشادت و کار اطلاعاتی گسترده و تعقیب و مراقبت مناسب این دو باند در تور اطلاعاتی این پلیس گرفتار شدند.

به گفته قنبری در مجموع این عملیات‌ها ۹ متهم همراه با ۷۶ کیلو و ۳۷۷ گرم شیشه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

پایتخت پلیس مبارزه با مواد مخدر تهیه و توزیع مواد فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان مبارزه با مواد مخدر مرگ مواد مخدر استان دلفان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر