کد خبر: 211708 A

نماینده مردم شهرستان الیگودرز در مجلس:

نماینده مردم الیگودرز در مجلس به همراه مدیر کل جهاد کشاورزی استان و تنی چند از مدیران از کارخانه شیر پگاه لرستان بازدید کرد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس به همراه مدیر کل جهاد کشاورزی استان و تنی چند از مدیران از کارخانه شیر پگاه لرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لرستان، محمد تقی توکلی در جریان بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه شیر پگاه لرستان بر ضرورت حمایت از تولید و رفع مشکلات این حوزه تاکید کرد.

وی با اشاره به اولویتهای اصلی استان برای صیانت از اشتغال و نیروی کار از پیگیری برای رفع مشکل تسهیلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان خبر داد.

رییس جدید مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی توکلی و مدیر کل سازمان جهادکشاورزی استان لرستان غضنفری از کلیه خطوط تولید شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان بازدید کردند.

مدیر عامل شرکت پگاه لرستان مهندس شهریار یاراحمدی، مدیران تولید، کیفیت، حراست و بهبود شیر و رییس آزمایشگاه پگاه لرستان توضیحات لازم در خصوص روند تولید و انواع محصولات تولیدی و تنوع در تولید محصولات جدید را ارائه کردند.

بعد از بازدید نشستی با حضور مدیر عامل شرکت و مهمانان صورت گرفت.

یاراحمدی رییس اعتبارات و وصول مطالبات و شاکرمی مدیر اعتبارات و وصول مطالبات بانک کشاورزی استان لرستان صورت گرفت مشکلات مربوط به تامین اعتبارو وام بانکی و موانع موجود بر سر راه احداثو راه اندازی گاوداری ۲۰۰۰ راسی پگاه لرستان در شهرستان الیگودرز مطرح شد و توکلی و نماینگان بانک کشاورزی قول مساعد نموده که همکاری لازم در این خصوص را مبذول فرمایند.

بنابر این گزارش کارخانه شیر پگاه لرستان در ۱۲ کیلومتری جاده خوزستان، جنب فرودگاه خرم آباد واقع شده است و با بیش از ۲۰ سال تجربه در تولید و فرآوری محصولات لبنی، یکی از بزرگ‌ترین واحد‌های لبنی کشور است. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و تخصصی، نیروی انسانی کارآمد و بهره برداری بهینه و مطلوب از پیشرفته‌ترین ماشین آلات و تکنولوژی بسته بندی ظرفیت فرآوری روزانه ۲۴۰ تن فرآورده‌های شیری را دارا است و بیش از ۳۰ نوع محصول را در انواع بسته بندی با نام تجاری پگاه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. این شرکت در بحثتولید محصولات متنوع و انواع محصولات استریل و پاستوریزه در زمینه صادرات محصولات به کشورهای مختلف توانسته گامهای خوبی بردارد.

اشتغال جاده جهاد کشاورزی حمایت از تولید شیر غضنفری کشاورزی مجلس شورای اسلامی مدیر عامل شرکت نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر