کد خبر: 212767 A

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان؛

تقاطع غیرهمسطح الشتر – فیروزآباد – نورآباد کل اعتبار پیش‎بینی شده برای این تقاطع ۱۷۴ میلیارد ریال بوده که در ظرف ۱۸ ماه افتتاح و به بهره‎برداری خواهد رسید.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: تقاطع غیرهمسطح الشتر – فیروزآباد – نورآباد کل اعتبار پیش‎بینی شده برای این تقاطع ۱۷۴ میلیارد ریال بوده که در ظرف ۱۸ ماه افتتاح و به بهره‎برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،، شهرام ملکی در حاشیه کلنگ‎زنی تقاطع غیرهمسطح الشتر – فیروزآباد – نورآباد با بیان اینکه ۱۷۸۲ کیلومتر راه اصلی در استان وجود دارد، اظهار کرد: کار اجرایی چهارخطه کردن خرم‎آباد به مراکز شهرستان‎‌ها از سال ۹۱ آغاز شده و با پیشرفت مناسبی نیز ادامه دارد.

وی طول کل چهارخطه‎های استان را ۳۹۴ کیلومتر اعلام کرد و ادامه داد: بیش از ۱۹۰ کیلومتر از چهارخطه‎های خرم‎آباد به مراکز شهرستان‎های استان افتتاح و به بهره‎برداری رسیده است.

ملکی با تقدیر از پیمانکاران فعال استان در این بخش، اذعان کرد: درست است که ما پولی برای اجرای این پروژه‎‌ها هنوز پرداخت نکرده‎ایم ولی پیمانکاران دلسوز با هزینه شخصی خود ما را در رسیدن به اهداف پیش‎بینی شده یاری می‌‎دهند.

این مقام مسئول همچنین به تقاطع تقاطع غیرهمسطح الش‌تر – فیروزآباد – نورآباد اشاره‎ای کرد و گفت: کل اعتبار پیش‎بینی شده برای این تقاطع ۱۷۴ میلیارد ریال بوده که در ظرف ۱۸ ماه افتتاح و به بهره‎برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان ۱۹۰ هزار مترمکعب خاکبرداری، ۱۰۵۰ تن آرماتور، ۹۷۵۰ مترمکعب بتن‎ریزی، ۵۷۴ شمع، ۷۲۷۴ مترمکعب پی‎کنی، ۲۳۳۰۰ مترمربع قالب‎بندی و… را از مشخصات این پروژه زیرساختی استان برشمرد.

راه و شهرسازی استان مدیرکل راه و شهرسازی استان افتتاح لرستان تقاطع کلنگ نورآباد فیروزآباد الشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر