کد خبر: 214293 A

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

اخلاق‌محوری و پای‌بندی به اخلاقیات ضرورتی است که می‌بایست همواره در ورزش استان لرستان سرلوحه امور قرار گیرد.

عصر پنج‌شنبه ۲۴ مهرماه مدیرکل ورزش و جوانان استان با ارکان هیأت‌های ورزشی استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در این نشست علی‌یاور عزیزپورگفت: اخلاق‌محوری و پای‌بندی به اخلاقیات ضرورتی است که می‌بایست همواره در ورزش استان لرستان سرلوحه امور قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان با بیان اینکه عملکرد مثبت هیأت‌های ورزشی فرصتی را برای ارائه تسهیلات به آنان فراهم می‌سازد، افزود: در نظر داریم به مانند تیم‌های حاضر در لیگ‌های بر‌تر، هیأت‌های که در صدر جدول قرار می‌گیرند را تشویق کنیم و عملکرد هیأت‌هایی که در انتهای جدول قرار دارند را نیز برخورد کنیم.

این مقام مسوول در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک در نظر است ضمن شناسایی خیرین ورزشی با آن‌ها جلساتی را برگزار کرده تا زمینه را برای ورود آنان به بحثورزش فراهم سازیم.

عزیزپور در ارتباط با بحثورزش قهرمانی گفت‌: ورزش قهرمانی از شعار‌ها و ضرورت‌ها در سطح جامعه است تا جایی که قهرمانان و دلاوران غیور کشور با به اهتزاز درآوردن پرچم پرافتخار کشورمان ایران‌، فرهنگ‌، دین و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه اولویت کاری من ورزش همگانی است اظهار داشت‌: بحثورزش همگانی را ارزشمند می‌دانم و با توجه به دغدغه‌های فکری مسوولین نظام به ورزش همگانی و تشویق آحاد مردم جامعه ما نیز این بحثرا سرلوحه کاری خود قرار می‌دهیم.

اخلاق ایران جامعه جدول دین مدیرکل ورزش و جوانان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ورزش و جوانان ورزش لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر