کد خبر: 214372 A

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: در هفته تربیت بدنی وورزش امسال برنامه‎های مختلفی در این شهرستان برگزار می‌‎شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: در هفته تربیت بدنی وورزش امسال برنامه‎های مختلفی در این شهرستان برگزار می‌‎شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمود ترابی در جلسه بررسی برنامه‎های هفته ورزش و جوانان در بروجرد در سالن همایش‎های این اداره، اظهار داشت: صعود کوهنوردان به قله سکوزان، برگزاری ورزش زورخانه‌ای، مسابقات ووشو قهرمانی بروجرد و دیدار با امام جمعه از مهم‌ترین برنامه‎های این هفته در بخش آقایان است.

وی با بیان اینکه ورزش، سلامت، نشاط و فرهنگ شعار هفته ورزش و جوانان در سال جاری انتخاب شده است، با اشاره به نامگذاری روز شمار این هفته، ادامه داد: ورزش، ولایتمداری، اخلاق و معنویت و ورزش، کارمندان و کارگران شعار روزشمار ۲۶ و ۲۷ مهرماه است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد با بیان اینکه ورزش، مدرسه، دانشگاه و حوزه و ورزش، نام‌آوران و قهرمانان شعار سومین و چهارمین روز از این هفته نام گرفته است، عنوان کرد: چهارشنبه ۳۰ مهرماه نیز ورزش، روستاییان و عشایر، اقوام انتخاب شده است.

این مسئول با اشاره به شعار روزشمار پنج‌شنبه اول آبان با عنوان ورزش، بسیج، نیروهای مسلح و ایثارگران، متذکر شد: شعار روز جمعه ورزش همگانی بانوان و خانواده در نظر گرفته شده است.

ترابی، این هفته را فرصت مغتنمی برای توجه به مقوله ورزش عنوان و تصریح کرد: با گرایش بیش از پیش جوانان به ورزش، بسیاری از معضلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی که جامعه با آن‌ها درگیر است، به خودی خود مرتفع می‌‎شود.

وی اضافه کرد: در کنار پرداختن به مقوله قهرمانی و کسب مدال در میادین مختلف مسابقات، ورزش کردن در سطوح مختلف علاوه بر اینکه سلامت جسم و روح افراد جامعه را تضمین می‌کند، موجب کاهش چشمگیر ناهنجاری‎های مختلفی نظیر اعتیاد، افسردگی روحی، فساد اخلاقی، بیکاری و… است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد عنوان داشت: جوانان و نوجوانان بروجردی از استعداد بالایی در رشته‌های مختلف ورزشی برخوردارند که در صورت شناسایی و ساماندهی، قهرمانان زیادی پرورش یافته و در رقابت‎های کشوری، منطقه‎ای و جهانی برای ایران اسلامی افتخارآفرینی می‌‎کنند.

۲۶ مهرماه تا دوم آبان هفته ورزش و جوانان نامگذاری شده است.

اداره ورزش و جوانان بسیج جامعه جوانان و نوجوانان رشته های مختلف ورزشی رقابت سالن همایش ناهنجاری نیروهای مسلح ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر