کد خبر: 215030 A

مدیر عامل شرکت پگاه لرستان؛

شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان روزانه بیش از ۱۷۰ تن شیرخام صنعتی جمع‌آوری و در قالب بیش از ۵۰ کد محصول فرآوری و بسته‌بندی و به بازار عرضه می‌کند.

شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان، روزانه بیش از ۱۷۰ تن شیرخام صنعتی جمع‌آوری و در قالب بیش از ۵۰ کد محصول فرآوری و بسته‌بندی و به بازار عرضه می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا خرم آباد به نقل از روابط عمومی شرکت شیر پگاه لرستان، مدیر عامل شرکت پگاه لرستان با بیان این خبر افزود: در راستای استراتژی سلامت‌محوری، شرکت پگاه اقدام به تولید یک سری محصولات فراسودمند از جمله کفیر کم‌لاکتوز‌، ماست با پروتئین بالا‌، پنیر کم‌چرب‌ و محصولات نوشیدنی جدید از جمله شیر‌شکلات‌، شیر هویچ‌، شیر بیسکویت و پنیر پروسس پرناز کرده است که به زودی به بازار عرضه می‌شوند.

شهریار یاراحمدی اظهار داشت: هم‌اکنون ۴۰ تا ۵۰ درصد تولیدات این شرکت داخل استان توزیع می‌شود و سهم بازار لبنیات پگاه لرستان بیش از ۵۰ درصد است.

وی افزود: بقیه محصولات پگاه لرستان به استان‌های دیگر و به کشور‌ها از جمله عراق‌، سوریه‌، افغانستان‌، امارات و پاکستان صادر می‌شوند.

یاراحمدی بیان داشت: در راستای توسعه، پویایی و اشتغال‌زایی صنعت شیر استان، شرکت پگاه لرستان در سال ۹۳ برنامه‌های توسعه‌ای از جمله احداثیک گاوداری ۲ هزار رأسی در شهرستان الیگودرز و احداثکارخانه تولید شیر خشک و پودر آب پنیر و خط تولید شیر استریلیزه پاکتی یک لیتری را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: به خاطر اجرای دقیق ضوابط و معیارهای استاندارد در تولید و ارتقا کیفیت محصولات، شرکت پگاه لرستان در سال ۹۳ در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی به عنوان واحد تولیدی بر‌تر از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

استاندارد پاکستان روابط عمومی سلامت شیر شیر خشک صنایع غذایی صنعت کشاورزی مدیر عامل شرکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر