کد خبر: 215049 A

فرمانده انتظامی خرم آباد لرستان، به‌همراه رئیس پلیس پیشگیری " رییس حفاظت اطلاعات دادگستری و مدیر کل آموزش دادگستری استان لرستان، در خصوص تعامل هرچه بهتر دستگاه قضایی با نیروی انتظامی و ارائه خدمات مطلوب‌تر به جامعه دیدار کرد.

فرمانده انتظامی خرم آباد لرستان به‌همراه رئیس پلیس پیشگیری، رییس حفاظت اطلاعات دادگستری و مدیر کل آموزش دادگستری استان لرستان در خصوص تعامل هرچه بهتر دستگاه قضایی با نیروی انتظامی و ارائه خدمات مطلوب‌تر به جامعه دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد در این دیدار صمیمی، رییس حفاظت اطلاعات و ریاست آموزش دادگستری کل استان لرستان در خصوص مشکلات پیش رو نیروی انتظامی استان در اجرای ماموریت‌های محوله و همچنین تعامل هر چه بیشتر و بهتر پلیس با دستگاه قضایی مطالبی بیان کردند.

سرهنگ نجفی، فرمانده انتظامی خرم آباد، در این دیدا، گفت: الحمدالله این تعامل و یکدلی، عزم راسخ مسئولان انتظامی لرستان و دستگاه قضایی استان موجب این بستر شد که لرستان در ۶ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۴۰ در صدی جرائم بتواند یک امنیت مطلوب و درشان مردم بزرگوار استان ایجاد و بسترهای خوبی در توسعه و شکوفایی اقتصادی، گردشگری و توریستی داشته باشد.

وی افزود: خرم آباد بعنوان مرکز استان یکی از امن‌ترین مراکز تبدیل شده است و این تلاش مرهون همت و هماهنگی دستگاه قضایی و پلیس این شهرستان می‌باشد.

جامعه دستگاه قضایی رئیس پلیس گردشگری مشکلات نیروی انتظامی استان لرستان دادگستری خرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر