کد خبر: 217471 A

به‌دنبال افتخار آفرینی قهرمانان لرستانی در بازی‌های پاراآسیایی اینچئون کشور کره جنوبی، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان طی پیامی از آنان تقدیر کرد.

به‌دنبال افتخار آفرینی قهرمانان لرستانی در بازیهای پاراآسیایی اینچئون کشور کره جنوبی، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان طی پیامی از آنان تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، در گوشه‌ای از پیام دکتر علی یاور عزیزپور چنین آمده است: درخشش و موفقیت غرور آفرین کاروان ورزشی جانبازان و معلولنی در دومین بازیهای پاراآسیایی اینچئون و کسب۱۲۰ مدال و عنوان چهارمی این رقابت‌ها و کسب چهار مدال طلا، پنج مدال نقره و دو مدال برنز دلاوران غیور لرستانی مایه مباهات و غرور ملت عزیز ایران اسلامی گردید.

دستاورد این افتخارات بزرگ نمایش غرور ملی و اقتدار ملت بزرگ ایران اسلامی است که نشان از عزم راسخ و اراده پر صلابت مردان و زنان این مرز و بوم دارد تا جهانیان بدانند فرزندان این سرزمین در عرصه دانش و ورزش برای به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس کشور عزیزمان ایران در عرصه بین المللی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

ضمن تبریک این موفقیت به جامعه ورزش استان و هم استانی‌های عزیز، خانواده‌های گرامی ورزشکاران دلاور لرستانی، مسئولین زحمت کش و کادر فنی، موفقیت ورزشکاران جانباز و معلول در دیگر میادین بین المللی را از خداوند سبحان سپاسگزاریم.

ایران ایران اسلامی بازی جامعه جانبازان خانواده کره جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان مردان و زنان ملت بزرگ ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر