کد خبر: 219434 A

طی حکمی از سوی استاندار لرستان؛

مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین‎الملل استانداری لرستان، طی حکمی از سوی هوشنگ بازوند، استاندار لرستان، معرفی و منصوب شد.

مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین‎الملل استانداری لرستان طی حکمی از سوی هوشنگ بازوند، استاندار لرستان، معرفی و منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد،، استاندار لرستان طی حکمی، بهرام رشیدی نیا، را به عنوان مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین‎الملل استانداری لرستان منصوب کرد.

در حکم استاندار لرستان آمده است؛ نظر به شایستگی، تعهد و سوابق جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان مشاور و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‎الملل استانداری لرستان منصوب می‌‎کنم.

امید است، با بهره‎گیری از همه ظرفیت‎های ممکن و تعامل هرچه بیشتر با اصحاب رسانه و ارباب جراید در جهت تحقق هداف سازمانی موفق و موید باشید.

رشیدی نیا پیش از این دو سال از سال مدیرکل روابط عمومی و امور بین‎الملل استانداری لرستان بوده است.

سوابق اجرایی، فرهنگی و رسانه‌ای رشیدی‌نیا:

رئیس سازمان ملی جوانان لرستان از ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۸
مدیر روابط عمومی استانداری لرستان از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰
مدیر کل حوزه استاندار لرستان از ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۳
عضور هیأت مدیره سومین دوره خانه مطبوعات لرستان از ۱۳۹۳
صاحب امتیاز و مدیر مسوول ماه‌نامه لرستان امروز از ۱۳۹۱
رییس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان از ۱۳۸۸ تا کنون
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارکنان استانداری

ظرف یک دهه اخیر محمد آریان‌پور(۸۴ و ۸۵)، بیژن حسین‌پور(۸۵)، محمد آریان‌پور(۸۶ تا ۸۷)، بهرام رشیدی‌نیا(۸۸ تا ۹۰)، محمد آریان‌پور(۹۰ تا ۹۲) و رضا سپهروند(مهر ۹۲ تا مهر ۹۳) مسوولیت اداره روابط عمومی استانداری لرستان را بر عهده داشته‌اند.

اصحاب رسانه بسیج رسانه روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ملی جوانان مدیر روابط عمومی مطبوعات نماینده ولی فقیه لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر