کد خبر: 223187 A

معاون امور عمرانی استانداری لرستان؛

بیش از دو هزار پروژه نیمه تمام در سطح استان لرستان وجود دارد و تلاش ما این است، این پروژه‏‌ها را به سرانجام برسانیم.

معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: بیش از دو هزار پروژه نیمه تمام در سطح استان لرستان وجود دارد که تلاش ما این است، این پروژه‏‌ها را به سرانجام برسانیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‎آباد، محمد اصلانی در جمع خبرنگاران در خرم‏ آباد اظهار داشت: ۷۲ پروژه ملی استانی شده، با اعتباری بالغ بر ۱۲۷ میلیارد تومان در سطح استان لرستان در حال اجرا است.

وی عنوان داشت: علاوه بر این طرح‏‌ها ۳۲ پروژه ملی با اعتباری بالغ بر ۱۴۳ میلیارد تومان در سطح استان لرستان در حال اجرا است.

این مسئول یادآور شد: در مجموع ۱۰۴ پروژه ملی استانی شده و ملی با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ میلیارد تومان در استان لرستان در حال اجرا است.

اصلانی خاطرنشان کرد: بیش از دو هزار پروژه نیمه تمام در سطح استان لرستان وجود دارد که تلاش ما این است، این پروژه‏‌ها را به سرانجام برسانیم.

معاون عمرانی استاندار لرستان تصریح کرد: ۴۳۰ میلیارد تومان اعتبارات استانی حوزه عمرانی استان لرستان است که امیدواریم بتوانیم، از این اعتبارات بیشترین استفاده را برده و پروژه‎ها را به بهره‎برداری برسانیم.

وی در ادامه به مجتمع تحقیقی و تفریحی بام لرستان اشاره کرد و گفت: بهترین متولی برای بام خرم‏‌آباد بخش خصوصی است، اما تاکنون نتوانسته‏‌ایم، آن را به بخش خصوصی واگذار کنیم، از این‌رو شهرداری خرم‏آباد درخواست کرده، تا ورود بخش خصوصی زیر نظر آنها اداره شود.

اصلانی متذکر شد: توسعه لرستان با سیاسی‏‌کاری امکان‏پذیر نیست، از این‌رو است که بزرگ‏ترین مشکل ما در استان لرستان بیکاری و کم‏‌کاری است، بنابراین همه باید برای ارتقای سطح فرهنگ کار در این استان تلاش کنیم.

این مسئول احترام به سرمایه‌‏گذاران را یک امر مهم و ضروری در استان لرستان دانست و بیان داشت: همه ما وظیفه داریم، با احترام به استقبال سرمایه‏‌گذاران برویم، زیرا فردی که می‏‌خواهد، سرمایه‏‌گذاری کند، می‏‌تواند در استان‏‌های دیگر سرمایه‏ خود را هزینه کند.

معاون عمرانی استاندار لرستان از دستگاه‏‌های اجرایی لرستان درخواست کرد در بحثسرمایه‏‌گذاری، سرمایه‏‌گذارانی که قصد سرمایه‌گذاری خود را در این استان دارند، همکاری لازم را داشته باشند.

اصلانی ادامه داد: استان لرستان دارای پتانسیل و ظرفیت‏‌های مناسبی در زمینه‏‌های مختلف است که می‎توان از این نعمت‏‌های خدادادی بیشترین استفاده را ببریم.

این مسئول اضافه کرد: ۱۱۵ معدن قیر، سرب، روی، نیکل، مس، آهن، سنگ‎های قیمتی و جواهری و… د ر استان لرستان وجود دارد که سرمایه‏‌گذاران می‏توانند در این خصوص برای توسعه استان لرستان سرمایه‏‌گذاری کنند.

ارتقای سطح بخش خصوصی بیکاری دستگاه های اجرایی سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری شهرداری معدن لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر