کد خبر: 223759 A

نماینده مردم الیگودرز در مجلس:

سد حوضیان یکی از پروژه‎های الیگودرز است که امسال برای آن ۲۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده و پیش‎بینی می‎شود در سه ماه اول سال آینده به بهره‎برداری برسد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: سد حوضیان یکی از پروژه‎های الیگودرزاست که امسال برای آن ۲۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده و پیش‎بینی می‎شود در سه ماه اول سال آینده به بهره‎برداری برسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، نماینده مردم الیگودرز در مجلس از اختصاص ۸ میلیارد تومان برای چهاربانده کردن جاده الیگودرز اصفهان خبر داد.

محمدتقی توکلی، با اشاره به مهمترین پروژه‎های در دست اقدام شهرستان الیگودرز افزود: یکی از این پروژه‎ها بیمارستان ۱۴۶ تختخوابی الیگودرز است که عملیات ساختمانی آن با ۳۴ میلیارد تومان به پایان رسیده و به دنبال تجهیز آن هستیم.

وی ادامه داد: سد حوضیان یکی دیگر از پروژه‎های این شهرستان است که امسال برای آن ۲۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده و پیش‎بینی می‎شود در سه ماه اول سال آینده به بهره‎برداری برسد.

توکلی با اشاره به اینکه شبکه سد خان‎آباد نیز از دیگر پروژه‎های این شهرستان است که باید تکمیل و به بهره‎برداری برسد، اظهار کرد: همچنین طرح چهاربانده کردن جاده الیگودرز – اصفهان به پیمانکار واگذار شده و عملیات اجرایی آن در حال انجام است؛ طول این مسیر ۱۰ کیلومتر با یک پل روگذر به منظور ایجاد تقاطع غیرهمسطح است و برای چهاربانده کردن جاده الیگودرز اصفهان و مسیر ۱۰ کیلومتری فوق ۸ میلیارد تومان درنظر گرفته شده، پیمانش بسته و در حال انجام است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: عملیات خاکی و زیرسازی جاده الیگودرز خمین انجام نشده و منتظر آسفالت آن هستیم که پیش بینی می شود تا پایان امسال این مهم به انجام برسد.

وی با بیان اینکه فاز اول راه‎آهن ازنا تا الیگودرز به طول ۳۰ کیلومتر نیز در حال انجام است، افزود: جاده الیگودرز – شول‎آباد از دیگر پروژه‎های این شهرستان است که بعد از ۵۶ سال این جاده آسفالت می‎شود و متأسفانه به خاطر عدم وجود جاده این منطقه هیچ پیشرفتی نداشته است.

اصفهان بیمارستان جاده راه آهن سال بهره پروژه سد الیگودرز حوضیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر