کد خبر: 226362 A

وزیر اطلاعات:

اگر می‌خواهیم امنیت پایدار در جامعه برقرار شود، باید به مردم شخصیت دهیم و زمینه رضایتمندی آنان را فراهم کنیم.

وزیر اطلاعات گفت: اگر می‌خواهیم امنیت پایدار در جامعه برقرار شود، باید به مردم شخصیت دهیم و زمینه رضایتمندی آنان را فراهم کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت الاسلام سید محمود علوی روز شنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان از مردم استان لرستان به عنوان مردم متدین و عاشق ولایت یاد کرد و گفت: لرستان سرزمین و خاستگاه علمای بزرگ و اندیشمندان بزرگی است.

وزیر اطلاعات گفت: قوم لر مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی هستند و تاکنون فداکاری‌های زیادی برای این مرز و بوم کرده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه رویکرد و عملکرد وزارت اطلاعات مبتنی بر شرع، قانون و اخلاق است و عرصه ارایه امنیت به مردم عرصه گمنامی است، بیان داشت: کار دستگاه اطلاعاتی در کشور بسیار حساس است زیرا صیانت از آبرو و جان و مال مردم کاری سختی است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تصریح کرد: یکی از مولفه‌های بسترساز تحقق شعار سال مورد تاکید رهبری بحثامنیت است که اگر بخواهیم جامعه از اقتصاد پویا و فرهنگ اثرگذار برخوردار باشد؛ باید به موضوع امنیت پایدار به طور جدی توجه کنیم.

وی افزود: اگر می‌خواهیم امنیت پایدار در جامعه برقرار شود، باید به مردم شخصیت دهیم و زمینه رضایتمندی آنان را فراهم کنیم.

وزیر اطلاعات گفت: امنیت بسترساز ایمان و ایمان نیز بسترساز آرامش در جامعه است که آرامش در جامعه بستر شکوفایی اقتصادی را فراهم می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین علوی اظهار داشت: وقتی آرامش و امنیت در جامعه باشد، سرمایه گذاران به خود جرات سرمایه گذاری و اشتغال آفرینی می‌دهند.

وی تاکید کرد: کار امنیت، کاری بسیار ارزشمند است زیرا که زیرساخت‌های بسیاری از کارهای دیگر در جامعه را فراهم می‌کند.

وزیر اطلاعات اظهار کرد: برخورداری از امنیت حق طبیعی جامعه با ایمان است و خدمتگزاران حکومت اسلامی باید این امنیت پویا و با نشاط را در تمامی نقاط کشور حاکم کنند.

به گفته وی حاکم شدن امنیت در جامعه عالمان و اندیشمندان را در مسیرهای علمی پویا کرده و فعالان اقتصادی را در به حرکت درآوردن چرخه اقتصاد کشور کمک می‌کند.

وی ادامه داد: وقتی شرایط بگونه‌ای باشد که مردم و سرمایه گذراران احساس امنیت و آرامش کنند میل به تثبیت سرمایه در جامعه بیشتر می‌شود.

وزیراطلاعات تصریج کرد: وزارت اطلاعات مال همه مردم ایران است و اگر کسی کارش حاشیه ضد امنیتی نداشته باشد ما با او کاری نداریم.

وی عنوان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) خالصانه با جانفشانی خدمت بی‌منت را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند، به طوری که مقام معظم رهبری نیز فعالیت‌های این عزیزان را «مجاهدت‌های خاموش» نامیده‌اند.

در پایان این جلسه، مدیر کل جدید اطلاعات استان معرفی و از خدمات مدیرکل پیشین قدردانی شد.

اخلاق اشتغال امام زمان امنیت و آرامش جامعه رهبر معظم انقلاب سرمایه سرمایه گذاران مقام معظم رهبری وزارت اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر