کد خبر: 229705 A

مدرسه فوتبال سایپا خرم‌آباد برای چهارمین سال پی در پی به عنوان بهترین مدرسه فوتبال لرستان و یکی از مدارس فوتبال برتر کشور معرفی شد.

مدرسه فوتبال سایپا خرم‌آباد برای چهارمین سال پی در پی به عنوان بهترین مدرسه فوتبال لرستان و یکی از مدارس فوتبال برتر کشور معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، طی مراسمی از هیات‌های برتر در زمینه فوتبال پایه و همچنین مدارس برتر استان‌ها تقدیر شد.

در این مراسم مسوولان مدارس فوتبال از داداشیان دبیر کمیته جوانان استان آذربایجان شرقی، عبدی رئیس کمیته جوانان استان گیلان، غفاری رئیس هیات فوتبال استان مرکزی و قاسم‌زاده رئیس هیات فوتبال استان خراسان شمالی به عنوان ۴هیات برتر فوتبال استانی در زمینه فوتبال پایه تقدیر شد.

همچنین مدارس برتر استان‌ها معرفی و از آنها با اهدا تقدیرنامه و لوح یادبود تقدیر شد که اسامی مدارس برتر استانی به این شرح است: سایپا از خرم‌آباد، نخبگان از تبریز، المپیک از شهرستان شبستر، ایرانیان از اردبیل، سپاهان از اصفهان، پرسپولیس از کاشان، سپهر از البرز، پرسپولیس از شهرستان گناوه، ظلی از تهران، سپاهان از شهرکرد، فجر گلشن از شهرستان طبس، گل از شهرستان اسفرایان، یادآوران دوکوه از شهرستان اندیمشک، سرخ‌پوشان از استان زنجان، آینده‌سازان از شهرستان شاهرود، خلیج فارس از استان فارس، استقلال‌نوین از قزوین، هنگ از استان قم، امیران از کرمان، عقاب زاگرس از کرمانشاه، سپاهان از شهرستانیاسوج، استقلال از شهرستان گرگان، شهرداری رشت، هیات فوتبال انزلی، فرا برتر از فریدونکنار، صبا از اراک و کرانه خلیج فارس از بندرعباس.

مدرسه فوتبال سایپا از میان ۷۵۳ مدرسه فوتبال در کشور جزو ۲۷ مدرسه فوتبال برتر کشور قرار گرفت و در مراسمی که در محل آکادمی ملی جوانان فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با حضور مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال و آیت‌الهی و تاج نایب‌رئیس‌های فدراسیون فوتبال برگزار گردید از عزیز سلیمانی‌نژاد مدیر مدرسه فوتبال سایپا خرم‌آباد تقدیر به عمل آمد.

مدرسه فوتبال سایپا اولین مرکز استعدادیابی فوتبال در لرستان است که در سال ۷۹ تأسیس شد و تا کنون فعالیت خود را با پرورش بازیکنان بسیاری ادامه داده است.

استان آذربایجان شرقی استان قم استان گیلان استقلال المپیک جمهوری اسلامی ایران خراسان شمالی سایپا فوتبال نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر