کد خبر: 231841 A

معاون تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش لرستان خبر داد:

بر اساس برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده این مسابقات به میزبانی شهرستان‌های متقاضی با هماهنگی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت استان برگزار می‌شود.

معاون تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: مسابقات ورزشی دانش آموزان استان با برگزاری مسابقات کاراته دختران و ووشو پسران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، فرید بهرامی درجمع خبرنگاران، با اشاره به آغاز برگزاری مسابقات ورزشی دانش‌آموزی در بیش از ۱۳ رشته ورزشی برادران و خواهران در سطح استان، اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزشی علاوه بر ایجاد روحیه شادابی و رقابت در بین دانش آموزان سبب پیشرفت ورزش آموزشگاهی و به‌موازات آن پیشرفت ورزش کشور می‌شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در رشته‌های ورزشی کاراته، شطرنج، دو و صحرانوردی برای خواهران و رشته‌های جودو، ووشو، شطرنج، اسکیت، کاراته، تکواندو، دوچرخه‌سواری، وزنه‌برداری، باستانی و هنرهای فردی برای برادران در مقاطع متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.

بهرامی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده این مسابقات به میزبانی شهرستان‌های متقاضی با هماهنگی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت استان برگزار می‌شود.
معاون تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: مسابقات ورزشی دانش آموزان استان با برگزاری مسابقات کاراته با شش تیم شرکت‌کننده در بخش خواهران و مسابقات ووشو با حضور پنج تیم شرکت‌کننده در بخش برادران برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات در شهرستان خرم‌آباد از۱۶ آذرماه آغاز و تا ۲۷ آذرماه سال جاری ادامه دارد.

بهرامی بیان کرد: هدف از برگزاری مسابقات در شهرستان‌ها علاوه بر تمرکززدایی از مرکز استان، تعمیم و ترویج ورزش در بین عموم هست، تا بتوانیم دانش آموزان بیشتری را جذب ورزش نماییم.

باستانی تکواندو جودو دانش آموزان دوچرخه سواری رشته های ورزشی رقابت سلامت وزنه برداری مسابقات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر